knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Ajanlarının Flash Süreleri Ve Kör Yetenekleri
Bu Haberi 145 Kişi Okudu

Valorant Ajanlarının Flash Süreleri Ve Kör Yetenekleri

Riot Games’in son zamanlarda en popüler FPS oyunu olan Valorant’ta Phoneix, Yoru, Breach, Skye, KAY/O, Reyna ve Omen ajanlarının yetenekleri olan kör etme süresi oldukça merak ediliyor. Takım oyunu olan Valorant’ta ajanların kör etme sürelerinin hücum ve savunmada oldukça önemli olduğu belirtiliyor. Peki Valorant ajanlarının kör etme süreleri kaç saniye? Daha iyi bir oyuncu olabilmek için gelin detaylı şekilde Valorant ajanlarının kör sürelerine bakalım…


Valorant Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Valorant hesap satışı


Breach’s Flash Yeteneği Kör Yeteneği Özelliği ( Göz Kamaştıran ) 


Valorant Breach kör yeteneği


Göz Kamaştıran– 2 saniye


Breach’sın flash yeteneği (kör yeteneği) uzun mesafede kullanabilir. Hem kendisi hem de takım arkadaşlarının yararına kullanabilir ama aynı zamanda yanlış kullanımda hem kendisini hem de takım arkadaşlarını kör edebilir. Breach’sın flash yeteneği (kör yeteneği) 600 kredi karşılığında alınabilir. Breach’sın flash yeteneği (kör yeteneği) duvar, kutu, kapı gibi nesnelerden ateşlenebilir.Parlama noktası uzun mesafelerde çalışabilir, bu nedenle yeteneği kullandığında konumundan vazgeçmez. Breach bir başlatıcı olmasına rağmen, kendi flashlarına göre hareket edebilir. Ancak kendisini ve takım arkadaşlarını kör edebilir, bu nedenle flashının zamanlamasını anlamak çok önemlidir onu doğru kullandığınızdan emin olunuz. 


Omen Flash Yeteneği Kör Yeteneği Özelliği ( Paranoya )


Valorant Omen kör yeteneği


 

Paranoya- 2.5 saniye


Omen, Valorant'ta görüşü bozma yeteneğine sahip tek denetleyici ajandır. Omen’in flash  yeteneği (kör yeteneği) uzun süreli ve geniş aralıklara kadar ulaşabilir. Hem sizin için hem de takım arkadaşlarınız için oldukça faydalıdır. Omen’in flash yeteneği (kör yeteneği) Paranoya bir düşmanla bağlantı kurarsa, hem kör hem de sağır olurlar. Kör ettikten sonra Omen, düşmanların haberi olmadan ışınlanabilir veya doğrudan öldürmek için gidebilir. Omen’in flash yeteneği (kör yeteneği) tüm alanı ve birçok düşmanı aynı anda kolayca kör edebilir. Ama ne yazık ki Omen’in flash yeteneği (kör yeteneği) oldukça pahalı Valorant oyunu içerisinde 400 kredi vererek kullanabilirsiniz. Omen’in flash yeteneği (kör yeteneği) yakın mesafe kullanımı tercih edilmemelidir çünkü düşman sizi görebilir.


Phoenix'in Flash Yeteneği Kör Yeteneği Özelliği ( Falso )


Valorant Phoenix kör yeteneği


Falso- 1.5 saniye


Phonex’in flash yeteneği (kör yeteneği) kullanımı oldukça çeviktir. Flashın atıldığı bölgede iseniz atlatmak oldukça zor.  Phonex’in flash yeteneği (kör yeteneği) bir virajda atılmalıdır. Reyna ve Omen'in aksine, Phoenix'in flashının nereye varacağına dair kesin bir gösterge yok. Phoenix'in flashını kullanmanın en etkili yollarından biri, bir dumanın içinden veya bir Phoenix ya da Viper duvarının arkasından fırlatılmasıdır .Bu, bir köşeye fırlatmadan doğrudan sitelere flash yapması için bir fırsat yaratır. Phonex’in flash yeteneği (kör yeteneği) ücret olarak diğerlerinden daha uygun. 200 krediye satın alabilirsiniz. Dezavantajlı kısımlarına bakacak olursak Phonex’in flash yeteneği (kör yeteneği) çok yönlü değil, yani sadece kendinizi kurtarmaya yetecek kadardır. çoğunlukla yakın çevrelerle sınırlıdır.


Reyna'nın Flash Yeteneği Kör Yeteneği Özelliği ( Kem Göz )


Valorant Reyna kör yeteneği


Kem Göz- 2 saniye


Reyna’nın flash yeteneği (kör yeteneği) kullanımı oldukça çevik ve kolaydır. Duvarların içinden, havada yüksekte ve zemin gibi yerlerde kullanılabilir. Birçok strateji için oldukça uygun ve yararlıdır. Reyna’nın flash yeteneği (kör yeteneği) yalnızca düşmanları etkiler. Takım arkadaşları Reyna’nın flash yeteneğinden etkilenmezler. Reyna’nın flash yeteneği (kör yeteneği) Valorant üzerinde yine oldukça uygun bir fiyattadır flash yeteneğine 200 kredi vererek sahip olabilirsiniz. Reyna’nın flash yeteneği (kör yeteneği) eksi olarak flash süresi kısadır. Genellikle hızlı bir şekilde yok edilebilir. Uzun mesafe için kullanımı önerilmez. Ek olarak Reyna mini haritasına bakarak flashının nereye gideceğini görebilir. Reyna’nın kör etme yeteneğinin Valorant’taki en iyilerden biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.


Skye'ın Flash Yeteneği Kör Yeteneği Özelliği ( Kılavuz Işık )


Valorant Skye flash yeteneği


Kılavuz Işık- 2.5 saniye


Skye’nin flash yeteneği (kör yeteneği) düşmanlarının kör olup olmadığı konusunda önemli bilgiler sağlar. Tam körlükte çok uzun flash süresi kullanır. Skye’nin flash yeteneği (kör yeteneği) süresi oyun içerisinde kullanımına göre farklılık gösterebilir. Skye’nin flash yeteneği (kör yeteneği) Valoranttaki en uygun yeteneklerden biridir, bu yeteneği kullanabilmek için 100 kredi ödemek gerekiyor. Skye’nin flash yeteneği (kör yeteneği) eksi kısmından bahsedecek olursak uçuş süresi uzun olduğu için düşmanların kaçmasını sağlar. 


Yoru'nun Flash Yeteneği Kör Yeteneği ( Kör Nokta )


Valorant Yoru flash yeteneği


Kör Nokta- 1.75 Saniye


Yoru’nun flash yeteneği (kör yeteneği) oldukça çok yönlü. Hem uzun mesafe hem de yakın mesafede etkili ve bu nedenle de hem kendisi hem de takım arkadaşlarını desteklemek için oldukça uygun.Yoru’nun flash yeteneği (kör yeteneği) Flashını etkinleştirmek için önce bir yüzeyden sekmesi gerekir. Nispeten Yoru’nun flash yeteneği (kör yeteneği) diğer karakterlere göre daha uygundur. 200 kredi verip flash alabilrisiniz. Bunun yanı sıra flash süresi nispeten daha kısadır. Çok belirgin bir ses olduğu için düşmanlar flasha tepki verebilir. 


%20'ye varan indirimlerle VALORANT VP satın almak için görsele tıklayın.


Valorant vp satışı

Valorant Ajanlarının Flash Süreleri Ve Kör Yetenekleri Sıkça Sorulan Sorular

Valorant’taki Hangi Ajanlar Flash (Kör Edebilme) Özelliğine Sahip?

Phoneix, Yoru, Breach, Skye, KAY/O, Reyna ve Omen ajanlarının kör etme yeteneği vardır.

Valorant Ajanları Kaç Saniye Kör Ediyor?

 • Phoenix: Falso – 1.5 saniye
 • Breac: Gözkamaştıran –2 saniye
 • KAY/O: 2.25-1.25 saniye
 • Yoru: Kör Nokta – 1.75 saniye
 • Reyna: Kem Göz – 2 saniye
 • Omen: Paranoya – 2.5 saniye
 • Skye: Kılavuz Işık – 1-2.25 saniye (Oyun sırasında değişiklik gösteriyor)

Valorant'ta Takım Oyununda En Destekleyici Flash Ajanları Kimlerdir?

Takım Arkadaşlarını Desteklemek İçin Sırasıyla  En İyi Flaşlar

 

 • Breach’in Göz Kamaştıran
 • Skye’nin Klavuz Işığı
 • Omen’in Paranoyası
 • Yoru’nun Kör Noktası
 • Reynanın Kem göz
 • Phoneix’in Falso