knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım 2022
Bu Haberi 2636 Kişi Okudu

Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım 2022

Herkesin bildiği üzere Valorant’ta maç kazanmanın en önemli yollarından biri takım olarak hareket edebilmektir. Valorant oyuncuları ise genel olarak kendi arkadaşları ile birlik olarak takım kurmayı daha avantajlı görüyor ya da maç esnasında iyi oynayan bir oyuncu ile denk geldiklerinde o oyuncu ile arkadaş olup birlikte maça girmeyi tercih ediyorlar. Hal böyle olunca akıllara Valorant arkadaş ekleme, Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır soruları geliyor. Bu yazımızda Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır, Valorant arkadaş nasıl eklenir, Valorant tagline nedir sorularına cevap verdik. İşte detaylar…


Valorant hesap satış işlemlerinizi GameSatış üzerinden yapabilirsiniz. Valorant hesap satma için aşağıdaki görsele tıklayıp, Oyuncu Pazarı’na gidin. 


Valorant Hesap Satış


Valorant Arkadaş Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?


Valorant arkadaş ekleme oldukça basit bir işlemdir. Valorant arkadaş nasıl eklenir sorusunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıda sıraladığımız adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Her maddeyi sırasıyla yapmanız gerektiğini de hatırlatalım. Valorant arkadaş nasıl eklenir adımları:


Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır

 

 • Valorant'ı başlatın.
 • Riot hesabınıza giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan oyun ekranının sağ altındaki artı işaretine tıklayın.
 • Açılan sekmede Riot ID ve Açıklama metini girmeniz beklenen iki menü olacak.
 • Arkadaş eklemek istediğiniz kişinin Riot ID'sini # kullanmadan sol tarafa, dilediğiniz açıklamayı da sağ tarafa yazın. 
 • Tekrar Artıya tıklayın.


Bu adımları takip ettiğinizde Riot ID’sini girdiğiniz hesaba bir arkadaşlık isteği yollamış olacaksınız. Oyuncu isteği kabul ederse listenizde yeni arkadaşınızı görebilirsiniz. 


Riot Hesap ID Nasıl Öğrenilir?


Riot Hesap Id Öğrenme


Riot hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdaki görselde yer alan Riot ID yazan alandan öğrenebilirsiniz. Riot hesap ID’niz, “#” ile başlayan sayılar veya yazılardır.


Valorant Tagline Nedir?


Valorant tagline nedir merak ediyorsanız kısaca bu sorunun cevabına da hemen değinelim. Valorant tagline kısaca lakaptır. Arkadaş listenizdeki oyuncuları tanımak için hepsinin kullanıcı adlarını ezberlemek zorunda değilsiniz. Hangi arkadaşınızı neden eklediğinizi veya kullanıcı adının hangi arkadaşınıza ait olduğunu tagline sekmesine yazarak ulaşabilir ve hatırlayabilirsiniz.


Valorant Arkadaş Ekleme


Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır anlattık. Peki Valorant arkadaş ekleme ne işe yarıyor bize ne gibi faydaları var kısaca buna da değinelim. Oyun esnasında karşılaşmalarda denk geldiğiniz ya da mevcut arkadaşlarınızla maç yapmanın size birçok avantajı olacaktır. Valorant arkadaş ekleme sayesinde;

 

 • Daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz,
 • Kolay rütbe atlayabilirsiniz,
 • Arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz,
 • Beraber karşılaşmayı kazanmak için çeşitli taktikler üretebilirsiniz,
 • Kademe atlamanızı kolaylaştırabilirsiniz.


Valorant arkadaş ekleme nasıl yapılır yazımızda sizlere aktaracaklarımız bu şekilde. Daha fazlası için buraya tıklayarak oyun gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.


Uygun fiyatlı Valorant VP satın al ya da Valorant hesap satışı yap!


Valorant Vp Satın Al

Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım 2022 Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

 • Valorant'ı başlatın.
 • Riot hesabınıza giriş yapın.
 • Karşınıza çıkan oyun ekranının sağ altındaki artı işaretine tıklayın.
 • Açılan sekmede Riot ID ve Açıklama metini girmeniz beklenen iki menü olacak.
 • Arkadaş eklemek istediğiniz kişinin Riot ID'sini # kullanmadan sol tarafa, dilediğiniz açıklamayı da sağ tarafa yazın.
 • Tekrar Artıya tıklayın.

Riot ID Nasıl Bulunur?

Riot hesabınıza giriş yaptıktan sonra yukarıdaki görselde yer alan Riot ID yazan alandan öğrenebilirsiniz. Riot hesap ID’niz, “#” ile başlayan sayılar veya yazılardır. Riot ID nasıl bulunur sorusunun cevabı kısaca bu şekildedir.

Valorant Tagline Nedir?

Valorant tagline kısaca lakaptır. Arkadaş listenizdeki oyuncuları tanımak için hepsinin kullanıcı adlarını ezberlemek zorunda değilsiniz. Hangi arkadaşınızı neden eklediğinizi veya kullanıcı adının hangi arkadaşınıza ait olduğunu tagline sekmesine yazarak ulaşabilir ve hatırlayabilirsiniz.