knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
VALORANT Çöktü Mü?  VALORANT Neden Açılmıyor?
Bu Haberi 964 Kişi Okudu

VALORANT Çöktü Mü? VALORANT Neden Açılmıyor?

Dün akşam saatlerinde oyuna giremeyen oyuncular sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Valorant Avrupa sunucularının çökmesi oyuncuları bir hayli öfkelendirdi. Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa geneline Valorant'a erişim sağlanamadı. Peki, Valorant çöktü mü? Valorant neden açılmıyor? Valorant 24 Ocak oyuna giriş yapılmıyor mu? Valorant sunucuları çöktü mü? İşte detaylar...


Valorant Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Çöktü Mü? 


Son dakika haberi olan Valorant çöktü mü, Valorant neden açılmıyor sorularına yanıt gecikmedi. Valorant Avrupa sunucuları dün akşam saatlerinde birkaç kez kesintiye uğradı. Downdetector tarafından bildirilen raporlara göre çöküntü yaklaşık bir saatten uzun sürdü. Oyuncular Valorant sunucularının çökmesi ile birlikte büyük tepki gösterdiler. 


VALORANT Çöktü Mü? VALORANT Neden Açılmıyor?


Dün akşam saatlerinde Valorant oynamak isteyen oyuncular büyük bir sorun ile karşılaştılar ve çok sayıda kullanıcı teknik problem yaşadığını iletti. Valorant hakkındaki verilere bakıldığında hata verilerinde artış gözlendi. 


Riot Games, geçtiğimiz günlerde LoL kaynak kodlarının sızdırıldığını açıklamıştı. Hack olayının ardından birçok oyuncu ana giriş ekranına ulaşamadı. Dün akşam ise LoL gibi Valorant'ta hata verdi ve oyuna giriş yapılamadı. 24 Ocak 2023 akşam saat 20.00 itibariyle Valorant sunucularında pek çok kez kesinti meydana geldi. Online test programları sonucuna bakıldığında ise kesintilerin uzun süre devam ettiği görüldü . Hala pek çok ülkede Valorant'a giriş yapılamıyor. 


Valorant Çöktü Mü


VALORANT Açıldı Mı?


Şu anda LoL ve Valorant'a giriş yapılabiliyor. Valorant güncellemenin ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Çöktü Mü? VALORANT Neden Açılmıyor? Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT çöktü mü?

Valorant Avrupa sunucuları dün akşam saatlerinde birkaç kez kesintiye uğradı. Downdetector tarafından bildirilen raporlara göre çöküntü yaklaşık bir saatten uzun sürdü. Oyuncular Valorant sunucularının çökmesi ile birlikte büyük tepki gösterdiler. 

VALORANT neden açılmıyor?

 24 Ocak 2023 akşam saat 20.00 itibariyle Valorant sunucularında pek çok kez kesinti meydana geldi. Online test programları sonucuna bakıldığında ise kesintilerin uzun süre devam ettiği görüldü . Hala pek çok ülkede Valorant'a giriş yapılamıyor.