knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır?
Bu Haberi 10401 Kişi Okudu

VALORANT Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır?

Valorant'ta takım arkadaşınızdan görüp beğendiğiniz crosshairleri kopyalayabilirsiniz!


Valorant 5.04 yama notlarından itibaren "Valorant crosshair kopyalama" özelliği aktif edildi. Bu güncelleme ile birlikte takım arkadaşlarınızın ya da başka bir oyuncunun crosshairini kopyalayabilirsiniz. 


Valorant'ta birbirinden farklı crosshair çeşitleri bulunuyor. Her bir crosshair farklı tarza sahip olduğundan birden fazla crosshairi deneyip, amacınıza uygun olan crosshairi (nişangah) seçebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Valorant'ta başka bir oyuncunun crosshairini nasıl kopyalayacağınızı anlatacağız. Peki, Valorant crosshair kopyalama nasıl yapılır? Valorant başka oyuncunun crosshairini kopyalama nasıl yapılır? Başka birinin Valorant nişangahı nasıl kopyalanır? İşte detaylar...


Valorant Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Crosshair Kopyalama


Valorant'ta başka bir oyuncunun crosshairini (nişangah) kopyalayıp kendinize uyarlayabilirsiniz. Başka bir oyuncunun crosshairini kopyalamak için konsol üzerinden "Valorant crosshair kopyalama" kodunu girmelisiniz. Kodu kopyaladıktan sonra dilerseniz tercihlerinize göre düzenleme sağlayıp özelleştirebilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detay mevcut. Aynı anda yalnızca belirli sayıda artı işaretini içe aktarabilirsiniz. Çünkü crosshair sistemi aynı anda yalnızca 10 artı işaretine sahip olabiliyor. Daha fazla Valorant crosshair kopyalamak isterseniz yenisini eklemeden önce bazılarını silmeniz gerekmektedir. Peki, başka bir oyuncunun crosshairi (nişangahı) nasıl kopyalanır? 


Valorant Crosshair Profili


VALORANT'ta Başka Birinin Nişangahı (Crosshairi) Nasıl Kopyalanır?


Valorant'ta başka birinin crosshairini kopyalamak istiyorsanız bu mümkündür. Crosshair (nişangah) kopyalama işlemi için bir nişangah profilinizin olması yeterlidir.


Valorant crosshair (nişangah) kopyalama için aşağıdaki adımları izleyin:


Öncelikle, maç sırasında nişangahını kopyalamak istediğiniz oyuncuyu izlediğinizden emin olun. Daha sonra artı işaretini içe aktarmak ve yeni bir artı işareti olarak kaydetmek için konsolu açıp  “/crosshair copy” veya “/cc” kodunu girmelisiniz. Crosshairi sisteminize kaydettikten sonra dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Özel renkler belirleyebilir, dikey ya da yatay çizgi ayarlamaları yapabilirsiniz. 


Valorant crosshair (nişangah) kopyalama kodu:

 

  •  “/crosshair copy” veya “/cc” 


VALORANT Profesyonel Oyuncunun Crosshairini Kopyalama


Valorant'ta herhangi bir oyuncunun crosshairini kopyaladık. Peki, Valorant profesyonel bir oyunucunun crosshairi nasıl kopyalanır?


Bildiğiniz üzere profesyonel e-spor oyuncularının kendilerine özgü bir nişangah profili bulunuyor. İzlediğiniz profesyonel Valorant oyuncusunun crosshairini kopyalamak için, o oyuncunun crosshairini bulup yukarıdaki adımları (Valorant crosshair kopyalama) uygulamanız gerekmektedir. Böylelikle profesyonel bir Valorant oyuncusunun crosshair kodunu kopyalamış olursunuz.


Ayrıca şuna göz atın:


VALORANT Çiçek Cross - VALORANT Çiçek Cross Nasıl Yapılır?
Valorant çiçek crosshair nasıl yapılır anlattık. İşte detaylar…


%20'ye varan indirimlerle Valorant VP satın almak için görsele tıklayın.


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Valorant crosshair kopyalama nasıl yapılır?

Valorant crosshair kopyalama için konsolu açıp  “/crosshair copy” veya “/cc” kodunu girmelisiniz. Crosshairi sisteminize kaydettikten sonra dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Valorant crosshair kopyalama kodu nedir?

Valorant crosshair (nişangah) kopyalama kodu:
 

  •  “/crosshair copy” veya “/cc” 

Valorant crosshair kodunu nereye yazılır?

Valorant crosshair kodunu kopyalayın, ardından Valorant'ı açın ve oyun içi ayarlara gidin. Nişangah Profili'nin yanındaki (↓) düğmesine tıklayın. Kopyaladığınız crosshair kodunu yapıştırın ve İçe Aktar düğmesine basın. Böylelikle nişangah (crosshair) ayarlarınız diğer oyuncununkiyle aynı olacak.