knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX PİNKSTYX @editor
Valorant Gece Pazarı Geldi! (2021, Aralık)
Bu Haberi 827 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Geldi! (2021, Aralık)

Valorant Gece Pazarı bu yıl son kez için geldi. Yılın bitiminde Valorant Gece Pazarı Aralık 2021 fırsatlarından yararlanın!


Valorant oyuncuları tarafından en çok beklenen Gece Pazarı Vp harcamak için en uygun fırsat. Kaplamaların indirime girdiği kişiye özel mağazada Aralık ayı Gece Pazarı için indirimler sizi bekliyor.


Valorant Hesap Satışı


Valorant Gece Pazarı Nedir?


Valorant Gece Pazarı oyuna belli dönemlerde ve belirli sürelerde gelen mağazadır. Gece Pazarı kişiye özel silah kaplamalarında indirim içerir. Üstü kapalı 6 kart şeklinde oyun içinde mağazanızdan görebilirsiniz.


Valorant Gece Pazarı Geldi


Valorant resmi Twitter hesabından Valorant Gece Pazarı’nın gelişini duyurdu. Gece Pazarı 12/08/21-12/21/21 tarihleri arasında geçerli olacak. Kapalı kartları açarak size özel indirime girmiş özel silah kaplamalarını Gece Pazarı indirimlerinde bulabilir ve beğendiğiniz skinleri satın alabilirsiniz.

 

 

 

Valorant Aralık 2021 Gece Pazarı, Valorant 3.12 yama notları ile birlikte oyunda. Valorant 3.12 yama notlarını incelemek için aşağıdaki haberimize göz atın. Valorant Gece Pazarı 12 gün sonra bitiyor. Valorant Vp satın al ve skin indirimlerinden yararlan!


Valorant 3.12 Yama Notları Yayınlandı!
Yılı sonlandırırken Valorant 3.12 yama notları ile oyuna heyecan verici yenilikler ekledi. Valorant 3.12 Güncellemesi 8.12.21 tarihi itibari ile oyunda yerini aldı. Detaylar haberimizde!


Valorant Vp Satın Al

 

Valorant Gece Pazarı Geldi! (2021, Aralık) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?

Valorant Aralık 2021 Gece Pazarı, Valorant 3.12 yama notları ile birlikte oyunda. Valorant Gece Pazarı 12/08/21-12/21/21 tarihleri arasında geçerli olacak.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant Gece Pazarı oyuna belli dönemlerde ve belirli sürelerde gelen mağazadır. Gece Pazarı kişiye özel silah kaplamalarında indirim içerir. Üstü kapalı 6 kart şeklinde oyun içinde mağazanızdan görebilirsiniz. Kapalı kartları açarak size özel indirime girmiş özel silah kaplamalarını Gece Pazarı indirimlerinde bulabilir ve beğendiğiniz skinleri satın alabilirsiniz.