knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Gece Pazarı Geldi! (2022, Şubat)
Bu Haberi 1603 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Geldi! (2022, Şubat)

Bu yılın ilk Valorant Gece Pazarı geldi. Yeni yılın başlangıcında Valorant Gece Pazarı Şubat 2022 fırsatlarından yararlanın!


Valorant oyuncuları tarafından en çok beklenen Gece Pazarı Vp harcamak için en uygun fırsat. Kaplamaların indirime girdiği kişiye özel mağazada Şubat ayı Gece Pazarı için indirimler sizi bekliyor.


Valorant Hesap Satışı


Valorant Gece Pazarı Nedir?


Valorant Gece Pazarı oyuna belli dönemlerde ve belirli sürelerde gelen mağazadır. Gece Pazarı kişiye özel silah kaplamalarında indirim içerir. Üstü kapalı 6 kart şeklinde oyun içinde mağazanızdan görebilirsiniz.


Valorant Gece Pazarı


Valorant Gece Pazarı


Valorant Gece Pazarı Geldi


Mike, Valorant Gece Pazarı’nın gelişini duyurdu. Gece Pazarı 10/02/23-21/02/22 tarihleri arasında geçerli olacak. Gece Pazarı 12 gün süreyle oyunda oluyor. Kapalı kartları açarak size özel indirime girmiş özel silah kaplamalarını Gece Pazarı indirimlerinde bulabilir ve beğendiğiniz skinleri satın alabilirsiniz.

 

 

 


Valorant Şubat 2022 Gece Pazarı oyunda. Yakın zamanda Valorant 4.03 yama notları ve Valorant 4. Bölüm 2. Kısım oyunda olacak. Detaylar için bizi takipte kalın. Valorant Gece Pazarı 12 gün sonra bitiyor. Valorant Vp satın al ve skin indirimlerinden yararlan!


Valorant VP Satın Al

 

Valorant Gece Pazarı Geldi! (2022, Şubat) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?

Valorant Şubat 2022 Gece Pazarı, 10 Şubat 2022 tarihi itibariyle oyunda. Gece Pazarı 10/02/22-23/02/22 tarihleri arasında geçerli olacak.

Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant Gece Pazarı oyuna belli dönemlerde ve belirli sürelerde gelen mağazadır. Gece Pazarı kişiye özel silah kaplamalarında indirim içerir. Üstü kapalı 6 kart şeklinde oyun içinde mağazanızdan görebilirsiniz. Kapalı kartları açarak size özel indirime girmiş özel silah kaplamalarını Gece Pazarı indirimlerinde bulabilir ve beğendiğiniz skinleri satın alabilirsiniz.