knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Eylül, 2022)
Bu Haberi 12456 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Eylül, 2022)

Ağustos ayı Gece Pazarı’nın son bulmasıyla beraber “Yeni Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek?” sorusu oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasındaki yerini aldı. Geçtiğimiz ay son bulan ve oyuncular tarafından merakla beklenen Valorant Gece Pazarı’nın ne zaman geleceği merak ediliyor. 


Valorant Gece Pazarı’nda oyunculara özel yenilikler ve özel kaplamalar uygun VP fiyatları ile sunuluyor. Peki birbirinden çeşitli Valorant skinlerinin indirime girdiği Valorant Gece Pazarı ne zaman çıkacak? İşte Valorant Gece Pazarı Eylül 2022 çıkış tarihi ve daha fazlası…


Valorant Gece Pazarı tarihlerini sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.


Valorant Hesap Satış


Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?


Eylül ayının gelmesi ile birlikte Valorant Gece Pazarı çıkış tarihi de belli oldu. Valorant Gece Pazarı Eylül 2022, 29 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında oyunda olacak. Valorant Gece Pazarı Eylül ayı başlangıç tarihi 29 Eylül 2022 olacak ve 12 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek. Valorant sızıntıları ile bilinen Twitter sayfası geçtiğimiz günlerde Eylül ayı Gece Pazarı ile ilgili aşağıdaki görseli sızdırdı.


Valorant Gece Pazarı


Valorant Gece Pazarı Kaç Ayda Bir Gelir?


Valorant, Gece Pazarı’nı düzenli aralıklar ile oyuna eklemektedir. Dolayısıyla oyuncular uygun fiyatlı VP fırsatları ile alabileceği skinleri kaçırmamak için Gece Pazarı tarihlerini takip etmek istiyor. Gece Pazarı Valorant’a yaklaşık olarak 2 ayda bir gelmektedir. En son 21 Temmuz’da oyuna eklenen Gece Pazarı, Eylül ayında tekrar oyuncuların mağazasına eklenecek. Peki Valorant Gece Pazarı kaç gün oyunda kalıyor? Valorant Gece Pazarı ne zaman bitecek?


Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Bitecek?


Valorant Gece Pazarı yaklaşık 12 gün süreyle oyunda kalıyor. Gece Pazarı’nın başlaması kadar bitiş tarihi de oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasında. Eylül ayının Gece Pazarı 12 Ekim 2022 tarihinde bitecek.


Valorant Gece Pazarı Ne Demek?


Oyuna yeni başlayan oyuncuların en çok merak ettiği soruların arasında ise “Valorant Gece Pazarı nedir?” yer alıyor. Valorant Gece Pazarı, her oyuncuya özel olarak oluşturulan (kişiye özel mağaza) ve rastgele altı silah kaplamasından oluşan koleksiyondur. Gece Pazarı kartları oyunculara kapalı olarak sunulur ve açmaları istenir.


Valorant Gece Pazarı Nereden Nasıl Alınır?


Valorant Gece Pazarı için ihtiyacınız olan VP ise Gamesatis.com üzerinden satın alınabilir. İndirimli fiyat garantisi sunan GameSatış üzerinden dilediğiniz VP alışverişini gerçekleştirebilirsiniz. Valorant Gece Pazarı için ihtiyacın olan indirimli VP GameSatış’ta! Valorant VP satın al!


Valorant Ucuz Hesap

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Eylül, 2022) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Eylül, 2022)

Valorant Gece Pazarı Eylül 2022, 29 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında oyunda olacak. Valorant Gece Pazarı Eylül ayı başlangıç tarihi 29 Eylül 2022 olacak ve 12 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecek.

Valorant Gece Pazarı Kaç Ayda Bir Gelir?

Valorant, Gece Pazarı’nı düzenli aralıklar ile oyuna eklemektedir. Dolayısıyla oyuncular uygun fiyatlı VP fırsatları ile alabileceği skinleri kaçırmamak için Gece Pazarı tarihlerini takip etmek istiyor. Gece Pazarı Valorant’a yaklaşık olarak 2 ayda bir gelmektedir. En son 21 Temmuz’da oyuna eklenen Gece Pazarı, Eylül ayında tekrar oyuncuların mağazasına eklenecek.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Bitecek?

Valorant Gece Pazarı yaklaşık 12 gün süreyle oyunda kalıyor. Gece Pazarı’nın başlaması kadar bitiş tarihi de oyuncuların en çok merak ettiği sorular arasında. Eylül ayının Gece Pazarı 12 Ekim 2022 tarihinde bitecek.