knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Mayıs, 2022)
Bu Haberi 7253 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Mayıs, 2022)

Valorant Gece Pazarı çok yakında geliyor! Valorant Gece Pazarı, Valorant oyuncuları tarafından merakla beklenen ve Valorant VP harcamak için en uygun fırsat. Kaplamaların indirime girdiği kişiye özel mağazada Mayıs ayı Gece Pazarı için indirimler çok yakında başlayacak. Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek, Valorant Gece Pazarı çıkış tarihi belli mi detaylar haberimizde…


%20’ye varan indirimlerle Valorant VP satın al!


Valorant Vp Satın Al


Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?


Bir önceki Valorant Gece Pazarı 6 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklendi. Bir sonraki Gece Pazarı Mayıs 2022 ise 19 Mayıs tarihinde oyuna eklenecek ve 1 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek.

 

 

 


Valorant Gece Pazarı Hangi Skinlerle Gelecek?


Ultra Sürüm olarak sınıflandırılanlar dışındaki tüm Valorant görünümleri Gece Pazarı’nda sunuluyor. Gece Pazarı'nı açtığınızda size hangi görünümlerin sunulacağını tahmin etmenin bir yolu yok, ancak her biri farklı silahlar için altı görünüm garantiniz bulunuyor.   


Valorant Gece Pazarı Nereden ve Nasıl Alınır? Mayıs 2022


Valorant Gece Pazarı, oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunuyor ve parıldayan küçük bir kart logosu ile gösteriliyor. Bu simgeye tıklayarak ve kartları çevirerek hangi skinleri indirimli olarak alabileceğinizi görebilirsiniz. Valorant Gece Pazarı için ihtiyacınız olan VP ise Gamesatis.com üzerinden satın alınabilir. İndirimli fiyat garantisi sunan GameSatış üzerinden dilediğiniz VP alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.


Valorant Gece Pazarı için ihtiyacın olan indirimli Valorant VP GameSatış’ta! Valorant VP satın al!


Valorant VP Satın Al

 

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? (Mayıs, 2022) Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Mayıs 2022

Bir önceki Valorant Gece Pazarı 6 Nisan 2022 tarihinde oyuna eklendi. Bir sonraki Gece Pazarı Mayıs 2022 ise 19 Mayıs tarihinde oyuna eklenecek ve 1 Haziran 2022 tarihine kadar devam edecek.

Valorant Gece Pazarı Nereden ve Nasıl Alınır?

Valorant Gece Pazarı, oyunun açılış ekranının sağ üst köşesinde bulunuyor ve parıldayan küçük bir kart logosu ile gösteriliyor. Bu simgeye tıklayarak ve kartları çevirerek hangi skinleri indirimli olarak alabileceğinizi görebilirsiniz. Valorant Gece Pazarı için ihtiyacınız olan VP ise Gamesatis.com üzerinden satın alınabilir. İndirimli fiyat garantisi sunan GameSatış üzerinden dilediğiniz VP alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı Skinlerimi Değiştirebilir Miyim?

Hayır, Gece Pazarı’nda size sunulan kartlardaki skinleri değiştiremezsiniz. Sizin için sunulan skinler, o ay içerisinde alma şansınız olan tek indirimli görünümlerdir.