knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Gece Pazarı Neden Kapatıldı? Tüm Sorularınıza Cevap
Bu Haberi 1072 Kişi Okudu

Valorant Gece Pazarı Neden Kapatıldı? Tüm Sorularınıza Cevap

Gece Pazarı, oyunculara  indirimli skinler alabildikleri ve hayranların en sevdikleri kozmetik ürünlerini satın alabilme olasılığını tamamen çekiliş şansıyla sunar. Her oyuncu genellikle farklı koleksiyondan bir skine sahip olur. Fakat bu haziran ayındaki sürpriz mağaza kapanışından dolayı şimdilik bir şey alamayacağız. Oyuncuların kapanıştan dolayı hayal kırıklığına uğramalarındaki bir diğer sebep ise bu sefer ki Gece Pazarı’nın 20 gün süreceği ve kapanıştan dolayı zaten kısa sürecek bu fırsat pazarının daha da kısa süreli olacağı.

 


Valorant Hesap Satışı

 

Valorant Gece Pazarı Neden Kapatıldı?

 

Asıl sorumuza gelelim, Valorant Gece Pazarı neden kapatıldı? Valorant gece 3 saatlerinde aktif olmuştu fakat oyun içerisindeki vitrinde, gece pazarında ve günlük teklifler kısmında problemler yaşandı, skinler gözükmüyordu. Riot Games, bugün Gece Pazarı’nın aksaklıklarla dolu olduğunu iddia eden raporlarla dolup taşması üzerine Gece Pazarı’nı geçici olarak kapattı. Oyun içerisinde de kaldırıldığına dair kırmızı ünlem işaretli uyarıyı görebilirsiniz.

 

 

Valorant Haziran 2023 Gece Pazarı Ne Zaman Düzelecek?

 

Valorant 16. Gece Pazarı’nın 7 Haziran’dan 27 Haziran 2023 tarihine kadar devam etmesi planlanıyordu. Yaşanan bu problemler sebebi ile oyuncular Gece Pazarı’nın geri gelişini heyecanla bekliyor fakat Valorant geliştiricileri bu kapatma sonucunda Gece Pazarının tekrar ne zaman açılacağı hakkında ve süresinde uzatma olup olmayacağı hakkında şu anlık bir bilgi yayınlamadı.

 

Valorant Gece Pazarı’nın kapatılması gelir akışını sekteye uğratabileceğinden dolayı süre uzatma konusunda geliştiricilerin iyi haberler vereceğini düşünüyoruz. Bunu Gece Pazarı ertelenmesi olarak da düşünebilirsiniz.

 

Valorant Gece Pazarı Neden Kapatıldı? Tüm Sorularınıza Cevap Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Haziran 2023 Gece Pazarı Neden Kapatıldı?

Riot Games, bugün Gece Pazarı’nın aksaklıklarla dolu olduğunu iddia eden raporlar  gelmesi üzerine Gece Pazarı’nı geçici olarak kapattı.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Düzelecek?

Valorant geliştiricileri bu kapatma sonucunda Gece Pazarının tekrar ne zaman açılacağı hakkında şu anlık bir bilgi yayınlamadı.