knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Haberleri, Son Güncelleme ile Oyuna Neler Geldi?
Bu Haberi 603 Kişi Okudu

Valorant Haberleri, Son Güncelleme ile Oyuna Neler Geldi?

Valorant ile ilgili gelişmelerin yer aldığı Valorant güncel haberler, pek çok insan tarafından takip edilmekte, bu sayede Valorant ile alakalı güncellemeler yakından takip edilebilmektedir. Bilindiği üzere oyun için farklı özellikler gelmekte ve bu yenilikler, oyuncuların çok daha keyifli bir şekilde oyunlarını oynayabilmesini mümkün kılmaktadır.

 

Bu nedenle haberlerin sık sık takip edilmesinin bir hayli önemli olduğunu ve bu durumun oyun ile yakından ilgilenen kişilerin ilgisini çektiğini belirtmek gerekir. Peki ama yakın zamanda Valorant haber başlığında neler oldu? Oyun için hangi güncellemeler ne şekilde yapıldı? Bunların her biri, bu başlık altında sizlere detaylı bir şekilde sunulacaktır. 

 

Valorant Mod Rotasyonu ile İlgili Gelişmeler

Haberlerden en önemlisi, Valorant Mod Rotasyonu ile ilgili detayları içermektedir. Bilindiği üzere “Kopya” olarak adlandırılan bir mod oyun kapsamında bulunmakta idi. Fakat bu modun ortadan kaldırılacak olması ile birlikte çeşitli güncellemelerin devreye gireceği, oyun geliştiricileri tarafından ifade edilen durumlardan biridir.

 

Oyunun Mod ekibinin yöneticisi tarafından, halihazırda bulunan modlarla ilgili çeşitli güncellemeler yapılacağına ilişkin açıklama yapıldı. Bu duyuru ise birçok oyuncunun mod rotasyonunun ne şekilde yapılacağını merak etmesine neden oluyor. Modlarla ilgili bazı bilgileri de tam da bu noktada vermek oldukça önemlidir. Valorant güncel haberleri kapsamında, Kopya modunun 25 Mayıs’a kadar aktif olduğunu ifade etmek gerekir. 

 

valorant indirimli vp

 

 

Bütün Modlar Aynı Anda Yüklenmiyor

Bütün modlar, aynı anda oyuna yüklenmemekte olup bu durumun nedeni de oyuncuların bütün modlara dağılmasını engellemek. Modların sayısı az olduğunda oyunculardan karşılık almak çok daha kolay olmakta. Bu nedenle Valorant modlarının hepsi aynı anda oyuna yüklenmemektedir. Valorant haber kapsamında yer alan bu bilgi ile modlarda yapılacak rotasyonların, oyuna ne şekilde katkıda bulunduğu da ilerleyen zamanlarda anlaşılacak.

 

 

Güncel Modlar Rotasyona Uğrayacak

Güncel modların rotasyona uğrayacağına dair bilgi, daha önce de ifade edildiği üzere Valorant mod ekip yöneticisi tarafından sunulan bilgilerden biridir. Bu kapsamda çok daha efektif modlar oluşturulabilmesi adına gerekli çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalar neticesinde oyunculara oldukça profesyonel modlar sunulacağı düşünülmektedir. Valorant en son haberleri kapsamında güncel modlarda gerçekleştirilecek rotasyonlarla ilgili bilgiler yakın zamanda oyunlara duyurulabilir. Valorant ile ilgili son gelişmeleri resmi sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.