knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Jett Detaylı Tüm Yetenekleri ve Oynanış Taktikleri
Bu Haberi 4301 Kişi Okudu

Valorant Jett Detaylı Tüm Yetenekleri ve Oynanış Taktikleri

Valorant da yer alan karakterler arasında en sevilenlerden bir tanesi Jett kullanması hem zor ancak bir o kadar da keyiflidir. Alıştığınızdan itibaren rakipleriniz adına çok büyük bir tehlike olabiliyorsunuz.

 

Valorant da birden fazla ajan olsa da genel olarak atak karakterler arasında Jett en fazla ön plana çıkan ajan olarak kendisini gösteriyor. Özel güçlerinin de gerçekten rakibi domine etmesi ile birlikte kesinlikle Jett çok fazla tercih ediliyor. Bu yazımızda sizlere Valorant Jett kullanım rehberi hakkında bilgiler verelim.


Valorant Vp Satın Al

 

 

Jett Kullanım Rehberi nedir?

 

Jett bir atak karakter ve kesinlikle karşısındaki rakibi yok etmek için çok sayıda yeteneğe sahip. Özellikle hızlı hareket ediyor olması kesinlikle onu diğerlerinden farklı kılıyor. Valorant da atak karakterler arasında en fazla tercih edilen herolardan bir tanesinin de Jett olduğunu söylemekte yarar var.

 

valorant jett

 

Q Tuşu: Bu yetenek jetin havaya uçmasını ve bir süre orada kalmasını sağlar. Bu sayede bazı ajanların çıkamadığı bölgelere rahatlıkla çıkabiliyorsunuz. Ultisi ile birlikte kullanılabiliyor ve oyunun başında 2 adet satın alabiliyorsunuz.

 

E Tuşu: Bu özellik ile birlikte jet hızlı ilerlemesini ve düşmanın görmeden ortadan kaybolmasını sağlıyor. Bu sayede düşmandan kaçabiliyor isterseniz de hızlı atak edebilmek için kullanabiliyorsunuz. Eğer bu yeteneği kullandıysanız ve iki adam daha öldürdüyseniz yeni bir yetenek kazanıyorsunuz ve tekrar bu özelliğinizi kullanabiliyorsunuz. 

 

C Tuşu: 4,5 saniye süren sisler atabiliyor yuvarlak ve haritayı kaplayabilen bu sisler bazen eğlenceli olabiliyor. Bazen ise gerçekten de bu heronun tam anlamıyla işine yarıyor. 3 tane satın alabilirsiniz falso verebilir ve rakibinizin de görüş açısını kapatabilirsiniz. 3 sisi ayrı noktaları atabilirsiniz. Bu özelliğini kullanarak rakibinizin arkasına geçebilir ya da savunmada kendinize avantaj sağlayabilirsiniz.

 

X Tuşu (Ulti): Jetin ultisi ile kesinlikle tam anlamı ile rakiplerini yok ediyor. Bu Ulti geldiği zaman 5 tane keskin bıçağa sahip oluyorsunuz ve düşman öldürürseniz bıçaklarınız yenileniyor. 2 atış tarzı var bir tanesi tek tek diğeri ise bıçakların tamamını rakibinize atabilirsiniz. Eğer tek tek attığınızda gövdeye ve bacağa denk getirirseniz 50 hasar verirsiniz. Kafadan vuruşta 150 hasar anlamına gelmektedir.


Valorant Vp