knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Karikatürize (Doodle Buds) Skin Koleksiyonu
Bu Haberi 2104 Kişi Okudu

Valorant Karikatürize (Doodle Buds) Skin Koleksiyonu

Valorant yeni skin “Karikatürize” (Doodle Buds) mağazada yerini aldı. Valorant 4.07 yama notları ile birlikte sızdırılan yeni skin koleksiyonu “Karikatürize” üzerinde LoL karakterlerini, Valorant ajanlarını, çeşitli figürleri barındırıyor. Çizgi film/çizgi roman temalı skin paketi “Karikatürize” neşeli bir görünüme sahip. Valorant yeni skin koleksiyonu “Karilatürize” (Doodle Buds) adını üzerindeki karikatür çizimlerinden alıyor. 


Valorant yeni skin koleksiyonu Karikatürize (Doodle Buds) kaç Vp, Valorant yeni skin koleksiyonu Karikatürize ne zaman çıkacak, detaylar haberimizin devamında… Uygun fiyatlı Valorant VP GameSatış’ta!


Valorant VP Satın Al


Valorant Yeni Skin Koleksiyonu “Karikatürize”


Valorant yeni skin paketi Karikatürize’nin paket içeriğinde 5 adet silah bulunuyor. Pakette yakın dövüş silahı bulunmuyor. Ayrıca oyuncu kartları ve spreylerde skin paketi içeriğinde yer alıyor. Karikatürize skin silahlarının ana rengi beyaz, paketin en büyük özelliği ise silahların ateş ettikçe çizimlerin içerisinin renklenmesi. Karikatürize skin koleksiyonu 13 Nisan 2022 tarihinde 4.07 güncellemesinden sonra oyuna eklendi.


Valorant Karikatürize Skin Paket İçeriği:


Karikatürize (Doodle Buds) Ares


Valorant Karikatürize Skin Ares


Karikatürize (Doodle Buds)  Marshall


Valorant Karikatürize Skin Marshall


 Karikatürize (Doodle Buds)  Phantom 


Valorant Karikatürize Phantom


Karikatürize (Doodle Buds)  Shorty


Valorant Karikatürize Shorty

 Karikatürize (Doodle Buds) Stinger


Valorant Karikatürize Stinger


Valorant Karikatürize skin paketinde bulunan her silahın kendine özgü sanatsal bir tarzı bulunuyor. Her silahın görünümünde farklı çizimler yer alıyor. (Ares’in üzerinde LoL karakterleri, Phantom’da Valorant ajanlarının çizimleri yer alıyor.) 


Valorant Karikatürize Skin Kaç VP?


Valorant Karikatürize skin paket fiyatı 6692 VP. Silahlar tek başına 1775 VP, Karikatürize oyuncu kartları 375 VP, sprey ise 325 VP olarak karşımıza çıkıyor. 


Valorant Karikatürize Skin Animasyon

 

 

 


Valorant Karikatürize skin paketi için ihtiyacın olan Valorant Points GameSatış’ta! Uygun fiyatlı Valorant VP satın al, koleksiyona sahip ol!


Valorant VP Satın Al

 

Valorant Karikatürize (Doodle Buds) Skin Koleksiyonu Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Karikatürize Skin Kaç VP?

Valorant Karikatürize skin paket fiyatı 6692 VP. Silahlar tek başına 1775 VP, Karikatürize oyuncu kartları 375 VP, sprey ise 325 VP olarak karşımıza çıkıyor.

Valorant yeni skin ne zaman gelecek?

Valorant son çıkarılan Karikatürize skin koleksiyonu, 13 Nisan 2022 tarihinde 4.07 güncellemesinden sonra oyuna eklendi.