knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Killjoy Özellikleri ve Karakterin Tüm Yetenek Seti
Bu Haberi 1686 Kişi Okudu

Valorant Killjoy Özellikleri ve Karakterin Tüm Yetenek Seti

Birçoklarının bildiği üzere Valorant pek çok karaktere sahiptir ve bu karakterlerin kendilerine özgü çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Valorant Killjoy, oyuncuların pek çoğu tarafından merak edilen karakterlerden biri olarak bilinmektedir.


Valorant Vp Satın Al

 

Dünyada birçok insana hitap eden ve bu nedenle özellikle gençler tarafından tercih edilen Valorant, en iyi rol yapma oyunlarından biri olarak oyun dünyasında yer almakta ve sahip olduğu özellikler ile insanların ilgisini üzerine çekmektedir. 

 

Aksiyon dolu ve maceranın dolu dolu yaşandığı oyunda, birçok karakter bulunmakta ve bu karakterler oyuncuların çok daha etkili ve aktif bir şekilde oyunda bulunmasına destek olmaktadır. Oldukça yakın bir dönemde oyuna Valorant Killjoy ajanı olarak bilinen bir karakter dahil edildi. Bu ajanın birçok olumlu özelliği bulunduğu için ajan, oyuncuların birçoğu tarafından ilgilenilen bir karakter olmaktadır. Peki ama oyunda bulunan karakterler nelerdir ve Valorant Killjoy’un özellikleri ile ilgili hangi hususların bilinmesi gerekir?

 

Valorant Karakterleri

Valorant, daha önce de ifade edildiği üzere birçok karakteri bünyesinde bulunduran oyunlardan biridir ve bu karakterlerin her biri, kendilerine özgü özellikleri ile ön plana çıkarak ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Valorant karakterleri kapsamında genel olarak aşağıdaki gibi bir sıralama yapılması olanaklıdır:

 

 • Düellocu Jett
 • Öncü Breach 
 • Düellocu Raze
 • Düellocu Phoenix
 • Gözcü Sage
 • Kontrol Uzmanı Viper
 • Kontrol Uzmanı Omen
 • Öncü Sova
 • Gözcü Cyhper
 • Kontrol Uzmanı Brimstone
 • Ajan Killjoy
 • Kontrol Uzmanı Astra
 • Düellocu Yoru
 • Gözcü Killjoy
 • Düellocu Reyna

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen karakterlerin her biri, oyunculara destek olmakta ve farklı yetenekleri ile oyuncuların rakipleri ile mücadele edebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Karakterlerin yeteneklerini kullanmak isteyen oyuncuların C, Q, E ve X harflerini kullanması gerekir. 

 

Valorant Ajanı Killjoy

Oyuna 2021 yılında katılan ve sahip olduğu özellikler ile ilgi odağı olmayı başaran Valorant Killjoy, çeşitli yeteneklere sahiptir ve bu yeteneklerin her biri, oyunun efektif bir şekilde oynanabilmesi adına bir hayli önemlidir.

 

Valorant bünyesinde bulunan karakter sayısının 15 olduğu bilinmektedir ve bu karakterlerin her birinde farklı ve oldukça güçlü özellikler yer almaktadır. Bu nedenle karakterlerin tamamının, oyuncular açısından çok önemli olduğunu ifade etmek mümkündür. 

 

Oyunda yer alan karakterlerden biri olan Killjoy, sahip olduğu özellikler bağlamında merak konusu olmayı başarmıştır. Valorant Killjoy özellikleri bağlamında karakterin saldırı ve savunma bağlamında çok iyi olduğu bilinmektedir. Özellikle saldırı ve savunma yapmak isteyen oyuncular, Killjoy karakterini seçmektedir. 

 

Kadın karakter olarak Valorant dünyasında özel konumunu muhafaza eden Killjoy, sahip olduğu ekipmanlar ile birlikte oyuncuların düşmanları ile etkili bir şekilde mücadele edebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Elinde bulunan ekipmanlar; taret, bot, el bombası vb. şeklinde sıralanabilir. Valorant Killjoy yetenekleri bağlamında pek çok oyuncu tarafından tercih sebebi olan karakterlerden biri olarak bilinmektedir. 

 


Valorant Hesap Satışı

 

 

Valorant Ajanı Killjoy Özellikleri

Bulunan Killjoy’un birçok farklı ve eşsiz özelliği bulunmakta olup bu özelliklerin her biri, rakipleri ile etkili bir şekilde mücadele etmek isteyen oyuncuların ilgisini çekmektedir. Bu kapsamda Valorant Killjoy özellikleri, aşağıdaki gibi ayrıntılı bir şekilde ve efektif olarak sıralanabilmektedir:

 

 • Daha çok savunma ve saldırı konusunda iyi olduğu için bu konularda yetkinlik sahibi olduğunu ifade edebiliriz.
 • Bir kadın karakter şeklinde tasarlanmıştır ve pek çok ekipmana sahiptir.
 • El bombası, taret, bot vb. ekipmanların her biri, rakibin savunmasız bırakılmasına destek olur.
 • Alormbot, turret, lockdown ve nanoswarm olmak üzere farklı ve işlevsel yeteneklere sahiptir.

 

Bu ve buna benzer özelliklerin tamamı, Killjoy’un ön plana çıkmasını mümkün hale getirdiği için pek çok insan tarafından karakterin tercih sebebi olduğunu belirtmek mümkündür. 

 

 

Valorant Ajanı Killjoy Yetenekleri

Valorant ajanı Killjoy’un yetenekleri, karakterin oldukça işlevsel bir ajan olmasını mümkün hale getirdiği için Valorant Killjoy yetenekleri kapsamında yer alan unsurların her birinin bir hayli önemli olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Karakterin yeteneklerini, kısaca aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

 

 • Alarambot
 • Turret
 • Nanoswarm
 • Lockdown

 

Bu yetenekler, karakterin işlevsel ve etkili bir şekilde kullanılabilmesini olanaklı hale getirmektedir.

 

 

Turret

Turret, Killjoy yeteneklerinden biri olarak bilinmektedir ve çeşitli özellikler ile avantajları bünyesinde bulundurarak ön plana çıkmaktadır. Bu yeteneğin kullanılması ile birlikte düşmana hasar verme konusunda oldukça başarılı bir taretin ortaya çıktığı bilinmektedir. Turret şeklinde adlandırılan ekipman, 180 derece dönebilmekte ve düşmanın kısa sürede oldukça fazla hasara uğramasını olanaklı hale getirmekte olduğu için bu ekipman, ön plana çıkmaktadır. Özelliklerinden ötürü pek çok oyuncunun, Valorant dahilinde efektif bir şekilde bulunmasını sağlayan Turret, karakterin en önemli yeteneklerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 

Alarmbot

Alarmbot, Valorant Killjoy yetenekleri kapsamında yer alan en özel yeteneklerden biridir. Yeteneğin kullanılması ile birlikte düşmana çok büyük bir hasar veren bot ortaya çıkmakta olup bu sayede saldırının yanı sıra menzilde yer alan düşmanları da savunmasız bırakarak onların kısa süre içerisinde ölmelerini olanaklı hale getirmektedir. 

 

 

Lockdown

Bir diğer yetenek, yine çok işlevsel ekipmanlardan biri olarak düşünülebilen Lockdown’dur. Bu yeteneğin kullanılması ile birlikte menzil içerisinde yer alan düşman veya düşmanların hepsi 8 saniye boyunca durdurulmaktadır. Valorant Killjoy yetenekleri dahilinde yer alan Lockdown, 8 saniye boyunca rakipleri durdurduktan sonra rakiplere büyük ve oldukça etkili bir hasar vermektedir. Bu hasar ise bomba ile gerçekleştirilmekte olup hasarın çok büyük olduğunu ifade etmek olanaklıdır. 

 

 

Nanoswarm

Nanoswarm, kullanımı ile birlikte karakterin elinde bomba belirlemesini mümkün kılmaktadır. Bomba rakibe fırlatıldıktan sonra ağır bir hasar veren patlama gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle bu yeteneğin de diğerleri kadar önemli olduğunu belirtebiliriz.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen Valorant Killjoy yetenekleri, Killjoy ajanının oldukça özel bir konuma ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir. Düşmanları ile etkili bir şekilde savaşabilmeyi isteyen pek çok oyuncu, bu karakteri tercih ederek oyunda kısa sürede ilerleme şansı elde etmektedir.


Valorant Vp Satın Al