knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Mağaza Sistemi, Mağazadan Skin Satın Alma
Bu Haberi 1968 Kişi Okudu

Valorant Mağaza Sistemi, Mağazadan Skin Satın Alma

Valorant, sahip olduğu özelliklerle birlikte insanların dikkatini çekmekte ve bu nedenle oyun, dünya çapında oynanır bir seviyeye gelmektedir. Oyunda, Valorant Mağaza başta olmak üzere birçok alan bulunmakta olup bu alanlar, oyunculara çeşitli yönlerden katkılarda bulunmaktadır. Oyunda yer alan mağaza kısmı, birçok oyuncunun bu konu hakkında detaylı araştırma yapmasını zorunlu hale getirmektedir.


Valorant Vp Satın Al 

 

Mağaza üzerinden oyuncular, dijital para birimi aracılığı ile skin alabilir, bu sayede performanslarını arttırabilir. Bunun yanı sıra farklı nesneler de bulunmakta olup bu nesnelerin her biri, belirli ücretler karşılığında satın alınabilmektedir. Valorant Mağaza fiyatları, oyuncuların pek çok oyun içi nesneyi sorunsuz bir şekilde satın alabilmesini olanaklı hale getirecek niteliktedir.

 

Valorant Mağaza Nedir?

Oyuna yeni başlayanlar, Valorant Mağaza nedir sorusu üzerinden derinlemesine bir şekilde araştırma yapmakta ve mağaza içerisinde neler olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Mağazada genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen hususlar vardır:

 

  • Rotasyon
  • Öne çıkan koleksiyonlar

 

Öne çıkan koleksiyonlar, bilindiği üzere 5-12 gün arasında sıfırlanmakta ve yenilenmektedir. Koleksiyonların her biri tam bir koleksiyon içermekte olup ayrı ayrı koleksiyon alımlarında çeşitli indirimler uygulanmaktadır. Rotasyon kısmında ise 24 saatte bir güncellenmekte olan dört adet skin yer almaktadır. Mağaza modülünde her oyuncuya her gün farklı kostümler sunulmaktadır. Oyuncular, Valorant Mağaza rotasyon takibinde bulunabilir ve bu sayede indirimli ürünler ile ilgili bilgi sahibi olabilir.

 

valorant mağaza

 

 

Valorant Mağaza Özellikleri Nelerdir?

Valorant Mağazasının özellikleri nelerdir sorusunun birçok insan tarafından merak edildiğini ifade etmek gerekmektedir. Buna göre Valorant Mağaza özellikleri genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

  • Rotasyon ve öne çıkan koleksiyonlar olmak üzere iki farklı başlık bulunur.
  • Oyuncular, ilgili dijital para birimi ile mağazadaki ürünlerden satın alabilir.
  • Mağazadan alınan bir ürün iade edilerek oyuncu para iadesi talebinde bulunabilir.
  • Mağaza, her bir oyuncuya her gün farklı kostümler sunar.

 

Yukarıdaki gibi sıralanması mümkün olan özelliklerin her biri, oyunda yer alan mağazanın çok daha yakından anlaşılmasını olanaklı hale getirmektedir. Oyuncular, belirli ücretler karşılığında istedikleri ürünleri satın alabilir.

 

 

Valorant Mağazada Geçerli Para Birimi

Bilindiği üzere oyunların büyük bir kısmında dijital para birimleri bulunmakta ve oyuncular, bu para birimleri aracılığı ile oyun içi nesne ve ögeleri satın alabilmektedir. Valorant bünyesinde de dijital para birimi bulunduğunu söylemek olanaklıdır. 

 

Valorant Points sahibi oyuncular mağazada yer alan skinleri alabilirler. Skinler tamamen görsel bir hoşluk oluşturmaktadır. Karaktere bir güç katmaz. Oyuncular sevdikleri skinleri alarak kullanabilirler. 

 

Valorant Hesap Satışı

 

 

Valorant Mağazadan Skin Satın Alma

Valorant Mağazadan skin satın alma nasıl ve ne şekilde gerçekleştirilir sorusu, pek çok oyuncu tarafından merak edilen sorulardan biri olarak bilinmektedir. Oyuncular, belirli ücret karşılığında, skinleri satın alabilir ve daha farklı kaplamalar ile silahları test etme şansına sahip olabilirler. Valorant skin alma için oyuncuların mağaza sistemine giriş yapmaları ve istedikleri skinleri seçmesi gerekir. 

 

Birkaç ücretsiz skin dışında kalan skinlerin her biri, belirli bir ücret karşılığında satılmakta olduğu için oyuncuların skinlerin sahip olduğu ücretleri ödemeleri gerekir. Her bir oyuncu, 9. seviyede kendilerine özel bir skine sahip olmakta ve bu skin, ücretsiz bir şekilde oyunculara verilmektedir. 

 

 

Valorant Mağazada Para İadesi Mümkün mü?

Valorant Mağazada para iadesi yapılsa da oyuncuların bazı konularla ilgili bilgi sahibi olması gerekir. Her bir ürünün iade edilemeyeceğini ifade etmek mümkündür. Bu nedenle her zaman oyuncuya para iadesi yapılmaz. Valorant Mağaza para iadesi;

 

  • Karakter Kontrat Seviyeleri
  • Silah Görünümleri 
  • Silah Görünüm Seviyeleri

 

Dahilinde geçerli olmayabilir. Eğer yukarıdaki gibi sıralanabilen unsurlar bir kere kullanılmış ya da görünüm güncellemeleri yapılmışsa bu ürünlerin iadesi yapılamamaktadır. İade edilecek ürünün hiçbir şekilde kullanılmaması gerekir. Valorant Mağaza para iadesi konusunda bilinmesi gereken bir diğer husus da alınan ürünün 7 gün içerisinde iade edilmiş olması gerektiğidir. Gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda oyuncular para iadesi talep edebilir.


Valorant Points Satın Al

Valorant Mağaza Sistemi, Mağazadan Skin Satın Alma Sıkça Sorulan Sorular

Valorant mağaza nasıl işliyor?

Valorant Mağaza'da yer alan ürünleri, VP ile satın alabilirsin. Valorant mağaza ürünleri, kişiye göre vitrindekilere bağlı olarak her 24 saatte değişir. 24 saat içerisinde almadığın skin ya da ürün uzunca bir süre tekrar mağazana eklenmeyebilir. Valorant’ta harcamalarına bakılarak, rastgele olarak daha güzel skin gelme şansını arttırır. Vitrindeki ürünler ise 14 günlük süre ile kalıcı oluyor. Valorant mağaza nasıl işliyor sorusu kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.