knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
VALORANT Mobile Sızdırıldı-VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 1310 Kişi Okudu

VALORANT Mobile Sızdırıldı-VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek?

VALORANT sonunda müjdeyi verdi! birinci şahıs nişancı oyunu VALORANT, Mobile sürümünden başlayarak yeni platformlara genişliyor. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan VALORANT, şimdi mobil sürümü ile daha çok kitleye ulaşmayı hedefliyor. İşte VALORANT Mobile çıkış tarihi, VALORANT Mobile ne zaman gelecek? Detaylar haberimizin devamında…


Uygun fiyatlı VALORANT VP GameSatış’ta!


Valorant VP Satın Al


VALORANT Mobile Duyuruldu


VALORANT Mobile, Riot tarafından çok konuşulmasa da geliştirme ekibi mobil oyun konusunda işlerin başında. League of Legends’ta olduğu gibi Riot, temel MOBA'ları dünya çapında daha fazla oyuncu için erişilebilir kılmak için Valorant serisini genişletme planlarını duyurdu. VALORANT şu anda sadece PC’ye özel olmasına rağmen dünya geneli büyük oyuncu kitlesine sahip. Riot,  VALORANT Mobile ile bu kitleyi daha da genişletmeyi planlıyor.

 

 

 


VALORANT Mobile Beta Var Mı?


7 Nisan’da VALORANT Mobile için Valorant sızıntılarıyla bilinen ValorLeaks ve güçlü sızıntılarıyla tanınan DanntINTEL, VALORANT Mobile’ın Çin’de resmi olarak test aşamasında olduğunu duyurdu. Yapılan sızıntılarda VALORANT Mobile başlangıç ekranı, VALORANT Mobile ajan seçim ekranı ve VALORANT Mobile oyun içi ekran görüntüleri paylaşıldı.


Valorant Mobile Beta


Valorant Mobile Beta


Valorant Mobile


DannyINTEL ayrıca Jett, Phoenix, Reyna, Breach, Skye, Sova ve Killjoy gibi çeşitli Ajanların oyun testleri sırasında oynanabilir olduğunu gösteren VALORANT ajan seçim ekranını da açıkladı. Diğer ajanların oyunda olup olmadığı henüz belli değil.


ValorLeaks , Şubat ayında betanın bir davet sistemi kullandığını duyurdu. “Şu anda, oyuncuların arkadaşlarını betaya erişmeleri için davet etmeleri için bir davet sistemi kullanacak gibi görünüyor”. Bununla birlikte, betaya davetler şu anda mevcut değil ve genel beta sürümünün muhtemelen aylar sonra olacağını da ekleyelim.


VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek? VALORANT Mobile Çıkış Tarihi


Ne yazık ki VALORANT Mobile çıkış tarihi henüz belli değil. Riot henüz VALROANT Mobile çıkış tarihini açıklamadı. VALORANT Mobile hakkındaki bilgiler şu anda bu şekilde. Daha fazlası için bizi takip edin!


Uygun fiyatlı VALORANT VP ve VALORANT Hesap Satışı GameSatış’ta!


Valorant VP Satın Al

VALORANT Mobile Sızdırıldı-VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Mobile Ne Zaman Gelecek?

Ne yazık ki VALORANT Mobile çıkış tarihi henüz belli değil. Riot henüz VALROANT Mobile çıkış tarihini açıklamadı. VALORANT Mobile hakkındaki bilgiler şu anda bu şekilde. Daha fazlası için bizi takip edin!

VALORANT Mobile Beta Var Mı?

7 Nisan’da VALORANT Mobile için Valorant sızıntılarıyla bilinen ValorLeaks ve güçlü sızıntılarıyla tanınan DanntINTEL, VALORANT Mobile’ın Çin’de resmi olarak test aşamasında olduğunu duyurdu. Yapılan sızıntılarda VALORANT Mobile başlangıç ekranı, VALORANT Mobile ajan seçim ekranı ve VALORANT Mobile oyun içi ekran görüntüleri paylaşıldı.