knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant New Champions 2021 Skinleri!
Bu Haberi 6752 Kişi Okudu

Valorant New Champions 2021 Skinleri!

Valorant Champions 2021 skinleri ve oyun içi içerikleri mağazaya geliyor. Valorant Champions 2021 kostüm paketi açıklandı ve 24 Kasım itibari ile mağazada yerini alıyor olacak. Paket, bir Vandal görünümü, karambit yakın dövüşü ve paketi satın almak için bonuslar içeriyor.


Valorant Vp Satın Al


Vandal ve karambitin her ikisinin de silah görünümü siyah, altın ve kırmızı renk düzenine sahip. Vandal'ın yanında Şampiyonlar logosu da var. Her iki silahın da, özel bir parlama efekti ekleyen Champions Aura adlı bir yükseltme seçeneği mevcut. Bu etki, yalnızca ekibinizde en iyi sizseniz etkinleşir ve ekibinizdeki en iyi oyuncu silahı alırsa etkinleştirilebilir.Valorant resmi sayfasında yaptığı açıklamada, “Dünyanın dört bir yanındaki VALORANT oyuncularının bu etkinliği kutlayabilmesini istiyoruz. 24 Kasım itibarıyla oyuncular etkinlik dahilinde bedelli oyun içi eşyalar alabilecek, ganimetler edinebilecek ve etkinliği kutlayan bedelsiz bir oyuncu kartı kazanacak!” şeklinde duyuruda bulundu.Valorant Champions 2021 Koleksiyonu


Tuttuğunuz VALORANT takımını sınırlı sürüm Champions paketiyle destekleyebilir ve aynı zamanda Champions 2021'yi kutlayabilirsiniz. Valorant, Champions paketinden elde edilen gelirlerin %50'si Champions'da mücadele etmeye hak kazanan takımlar arasında eşit paylaştıracağını açıkladı.


Valorant Hesap Satışı


24 Kasım - 12 Aralık tarihlerinde Champions Vandal, Champions müzik videosu "Die For You"'dan esinlenerek hazırlanmış üç oyuncu kartı ve ilk kendine has VALORANT karambit yakın dövüş silahını içeren Champions paketi VALORANT'ın oyun içi Mağaza'sına gelecek. Belirtmekte fayda var! İçerikleri Mağaza'dayken almayı ihmal etmeyin çünkü paket içerikleri bir daha Mağaza'ya veya Valorant Gece Pazarı'na gelmeyecek.Kaplama özellikleri arasında skor alındığında veya karşılaşmadaki en yüksek skora sahip olunduğunda kaplamanın parlamasını sağlayan Şampiyon Haresi, inceleme ekranında çalan Champions müziğinin enstrümental müziği ile eşsiz bir bitiriş animasyonu mevcut.


Unutmayın! Valorant Champions 2021 Koleksiyonu'ndan elde edilen gelirlerin %50'sinin turnuvaya katılan takımlara aktarılacak. İçerikler bir daha Mağaza'ya veya Valorant Gece Pazarı'na gelmeyecek!Valorant Champions 2021 Oyuncu Kartları


Ayrıca paket, marş müzik videosunda Phoenix, Sage ve Brimstone'dan ilham alan üç oyuncu kartı içerir. Para harcamak istemeyen hayranlar , bugün piyasaya sürülecek olan ücretsiz VALORANT Champs kartının keyfini çıkarabilirler . Oyuncular ayrıca VCT Champs etkinliğinin grup aşamasını izleyerek VCT 2021 Sparks spreyi alabilirler.


Riot hesabınız desteklenen bir akış platformları Twitch, YouTube ve AfreecaTV'ye  bağlı olmalıdır ve sprey yalnızca 1 ila 11 Aralık arasında kullanılabilir olacaktır. Kozmetik ürünün, sprey yaptığınız yere göre renkleri değişen dört olası çeşidi vardır. Ancak altın varyantın yüzde bir düşme şansı var.Valorant Champions 2021 Canlı Yayın Ganimetleri


VCT Champions 1 Aralık'ta başlıyor!  Ganimetleri almaya hak kazanmak için seyircilerin VALORANT hesaplarını YouTube, Twitch, AfreecaTV veya Trovo hesaplarına bağlaması, Champions yayınlarındaki karşılaşmaları izlemesi, Twitch ve Trovo'daki izleme partilerine katılması gerekli. Seyirciler 1-11 Aralık tarihlerinde VCT spreyini almaya hak kazanacak ve 12 Aralık saat 20.00'de başlayan finale özel VCT uğuru ganimetini kazanabilecek. Champions etkinliğini kutlamak adına tüm etkin VALORANT hesaplarına Champions 2021 oyuncu kartı da hediye edilecek. Hiçbir şey yapmadan koleksiyondan kartı elde edebilirsiniz.Valorant Champions 2021 Paket Fiyatı


Champions Bundle 24 Kasım 17:00 EST'de çıkıyor. Paket fiyatı 6263VP. Vandal fiyatı 2675VP, karambit fiyatı 5350VP şeklinde.

 

 

 

 

Valorant Vp Satın Al

Valorant New Champions 2021 Skinleri! Sıkça Sorulan Sorular

Valorant champions 2021 skinleri ne zaman geliyor?

Valorant Champions 2021 kostüm paketi açıklandı ve 24 Kasım itibari ile mağazada yerini alıyor. 24 Kasım ile 12 Aralık arasında mevcut olacak.

Valorant champions 2021 turnuvası ne zaman düzenlenecek?

Valorant Champions 2021 turnuvası 1-12 Aralık tarihlerinde düzenlenecek.

Valorant champions skin paket fiyatı ne kadar?

Champions Bundle 24 Kasım 17:00 EST'de çıkıyor. Paket fiyatı ise 6263VP. Vandal fiyatı 2675VP, karambit fiyatı 5350VP şeklinde.