knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT Playstation ve Xbox'a Mı Geliyor?
Bu Haberi 512 Kişi Okudu

VALORANT Playstation ve Xbox'a Mı Geliyor?

Riot Games her yeni güncelleme ve haberde bizi şaşırtmaya devam ediyor. Yakın zamanda Valorant Mobile için çalışmalara başlayıp duyurular gerçekleştiren Riot Games bu defa Valorant'ın konsollara geleceği hakkında açıklama yaptı. Bu sonuca Riot Games'in oluşturduğu iş ilanı üzerinden net bir şekilde varabiliyoruz. Peki Valorant Playstation ve Xbox'a Ne Zaman Gelecek? Sorusuna gelin birlikte cevap bulalım.


VP


Valorant Playstation ve Xbox'a Mı Geliyor?


League Of Legends ile hayatımıza giren ve MOBA oyun türünü Türkiye'de tam manasıyla bilinir hale getiren Riot Games Valorant ile Türkiye'de FPS piyasasının da hakimi haline gelmiş durumda. Bu yüzden yaptığı her güncelleme ve duyuru yakın şekilde takip edilen Riot Games yakın bir tarihte bir iş ilanı sitesinden Valorant için konsol oyun tasarımcısı aradığını duyurduğu bir ilan yayınladı. Bu ilan sonrasında Playstation ve Xbox Konsol oyuncularının heyecalandığını düşünüyoruz. İş ilanı detaylarında Riot Games Valorant'ın konsol sürümünü geliştireceğini resmen açıkladı. 


Valorant'ın Konsol Sürümü Ne Zaman Gelecek?

 

VALO

(Bahsi geçen iş ilanı.)


Riot Games, yaklaşık 6 gün önce yayınladığı bu iş ilanı ile birlikte işe alınacak kişinin Valorant'ın konsollar için daha oynanabilir hale getirilmesi görevinde yer alacağını paylaştı. Bu kişi, oyunun konsollar için uyumlu hale getirilmesi projesinde baş tasarımcı olarak çalışacak. Peki Valorant Ne Zaman Konsollara Gelecek? Sorusunu duyar gibiyiz. Konuyla alakalı olarak elimizde sadece bu iş ilanı olduğu için net bir cevap veremiyoruz. Valorant'ın konsollar için geliştirildiği bilmemizin yanında, hangi konsollar için geliştirildiği ise yine aynı şekilde Valorant Ne Zaman Konsollara Gelecek? Sorusu gibi bir muamma. Dolayısıyla ekibin henüz yeni toplandığı gerçeğini göz önüne alırsak minimum iki yıllık bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Riot Games, oyunun konsollara geleceğini açıklamış olsada Playstation ve Xbox olup olmayacağı, Switch ve Steam Deck gibi diğer konsollara da gelip gelmeyeceğini belirtmedi. Dolayısı ile şu anda VALORANT'ın konsollara geleceğini bilsek dahi, elimizde bunun dışında net farklı bir bilgi bulunmuyor.


VALO HESAP


Sizler için hazırladığımız Valorant Ne Zaman Konsollara Gelecek? Yazımızın sonuna geldik. Siz de Valorant'ın konsollara gelmesini beklerken, bilgisayarınız üzerinden Valorant oynarken farklı kaplamalara sahip olmak istiyorsanız görsele tıklayın ve en ucuz Valorant Hesap satın alan siz olun!
 

VALORANT Playstation ve Xbox'a Mı Geliyor? Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Ne Zaman Konsollara Gelecek?

Ekibin henüz yeni toplandığı gerçeğini göz önüne alırsak minimum iki yıllık bir süre olduğunu söyleyebiliriz. Riot Games, oyunun konsollara geleceğini açıklamış olsada Playstation ve Xbox olup olmayacağı, Switch ve Steam Deck gibi diğer konsollara da gelip gelmeyeceğini belirtmedi. Dolayısı ile şu anda VALORANT'ın konsollara geleceğini bilsek dahi, elimizde bunun dışında net farklı bir bilgi bulunmuyor.

Valorant Playstation ve Xbox'a Mı Geliyor?

Riot Games yakın bir tarihte bir iş ilanı sitesinden Valorant için konsol oyun tasarımcısı aradığını duyurduğu bir ilan yayınladı. Bu ilan sonrasında Playstation ve Xbox Konsol oyuncularının heyecalandığını düşünüyoruz. İş ilanı detaylarında Riot Games Valorant'ın konsol sürümünü geliştireceğini resmen açıkladı.