Knight Online Haberleri
Pubg Mobile Haberleri
Valorant Haberleri
League of Legends Haberleri
CS:GO Haberleri
Metin2 Haberleri
Black Desert Haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PİNKSTYX PİNKSTYX @editor
Bu Haberi 141 Kişi Okudu

Valorant’tan Yeni Ajan Duyurusu!

Valorant dün akşam resmi sitesi üzerinden heyecan verici bir açıklamada bulundu. Günlerdir sosyal medya hesaplarından çeşitli infolarda bulunan Valorant ekibi, yeni ajanla ilgili dün akşam saatlerinde paylaşımda bulundu. Valorant severleri heyecanlandıran açıklama, Valorant yeni güncelleme ve ajan hakkındaki merakı da giderek artırıyor. 


Valorant VP Satın Al


Valorant 3.Bölüm 3.Kısım ile birlikte gelecek olan yenilikler hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Daha erken oyuna gelmesi beklenen ajan ne yazık ki gecikmeye uğradı ve bugün akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor. Valorant Karakter Yapımcısı John Goscicki bu durumu,


“Yeni ajanı geliştirme süreci ilerledikçe, bizden beklediğiniz kaliteyi henüz yakalayamadığımızı fark ettik. Bu yüzden, ajanı oyuna iki hafta geç ekleyecek ve o arada son ince ayarlamaları yapacağız. Bazen yaptığınız işin son %10'luk kısmı geride kalan %90'lık kısmı bir araya getiren parça olabilir.


Buradaki esas endişemiz, ajanların ne yaptığını gösteren görsel efektler gibi oynanışa netlik kazandıran öğelerin içimize sinmemiş olması. VALORANT gibi kararların milisaniyeler içinde verildiği oyunlarda bu öğeler net bir şekilde görünmeli. Bu kararı vermek bizim için hiç kolay olmadı. Umarız biz son rötuşları yaparken gecikmemizi anlayışla karşılayabilirsiniz.” şeklinde açıkladı."

 


Ayrıca Valorant resmi Twitter hesabından da konu ile ilgili gecikme duyurusunda bulundu.

 

 

 


Daha iyisi ve en iyisi için biraz bekleyeceğiz gibi duruyor. Ayrıca Valorant, yaptığı duyuruda gelecek olan ajanın gözcü olacağı hakkında da bir info verdi. 


Gelecek olan Valorant ajanı olayı 29 Ekim saat 18.00’de Valorant sosyal medya kanallarından açıklanacak. Yeni gelişmeler ve daha fazlası oldukça sizleri de bilgilendiriyor olacağız...

Valorant’tan Yeni Ajan Duyurusu! | Sıkça Sorulan Sorular

Valorant yeni güncelleme ve ajan ne zaman çıkıyor?

Valorant 3.Bölüm 3.Kısım yenilikleri iki hafta kadar gecikmiş durumda, Valorant gözcü yeni ajan hakkında bilgilendirme 29 Ekim'de açıklanacak.