knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek? - Yeni Bilgiler
Bu Haberi 1567 Kişi Okudu

Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek? - Yeni Bilgiler

VALORANT Türk ajan hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!


Türkiye bölgesinde yoğun oyuncu sayısı olan VALORANT’a Türk ajan geleceği iddiaları güçleniyor. VALORANT, “Ajanların Durumu” hakkında resmi sitesinde paylaşılan makalede iddiaları güçlendiren ipuçları bulunuyor. 


Konu ile ilgili önceki haberimizde VALORANT yeni ajanın Türk olabileceğine dair bazı bilgiler bulunuyordu. Fakat VALORANT Türk kahveli, lokumlu ve nazar boncuklu bir fotoğraf paylaşarak iddiaları güçlendirdi ve Türk ajanın geleceğini bir nevi doğrulamış oldu. Valorant yeni ajanın kod adı ise "Bounty Hunter" olarak biliniyor. Bazı söylentilere göre ajanın isminin “Zehra” olabileceği ve Almanya’da yaşıyor olabileceği söyleniyordu. Fakat ajan hakkında bu bilgiler henüz mevcut değil. 


VALORANT yeni ajan Türk mü olacak hakkında ilk ipuçlarını görmek için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


Valorant Yeni Ajan Türk Mü? İşte Yeni Ajan Hakkında İpuçları
Türkiye’de çok fazla sayıda oyuncu kitlesine sahip FPS oyunu Valorant’ın yeni ajanının Türk olabileceği konusunda sızıntılar ortaya çıktı. Valorant yeni ajan Türk mü olacak, tüm sızıntılar ve bilgiler haberimizin devamında…


VALORANT’tan Türk Kahveli, Lokumlu Fotoğraf 


VALORANT karakter yapımcısı John Goscickis, “Ajanlarn Durumu Mart- 2022” yazısında birkaç ipucuna yer verdi. Bir ajanı geliştirmenin 12-15 ay sürdüğünü belirten Goscickis, yazıyı yeni Türk ajanın sloganı olarak bahsedilen “Herkesin bir korkusu var.” alıntısı ile sonlandırdı. Aynı yazıda yeni ajan ile ilgili bir de fotoğraf paylaşıldı. “lokum.jpg” ismi verilen bu görselde Türk kültürüne ait detayların bulundurulduğunu görebiliyoruz. VALORANT tarafından paylaşılan görselde masanın üzerinde Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuğu detaylarını görüyoruz. 


Valorant Yeni Ajan Türk Mü, Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek


VALORANT tarafından önümüzdeki günlerde konu ile ilgili daha çok detay bekleniyor. VALORANT yeni Türk ajan ne zaman gelecek sorusuna şu anda net bir cevap veremiyoruz. Bu nedenle yeni ajan için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Şu anda Riot, Türk oyuncuları oldukça heyecanlandırmış durumda. Yeni ayrıntılar geldikçe sizinle de paylaşacağız.


VALORANT Points GameSatış’ta! Uygun fiyatlı VP satın al!


Valorant VP Satın Al

Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek? - Yeni Bilgiler Sıkça Sorulan Sorular

Valorant Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?

VALORANT yeni Türk ajan ne zaman gelecek sorusuna şu anda net bir cevap veremiyoruz. Karakter yapımcısı Goscickis,  bir ajanı geliştirmenin 12-15 ay sürdüğünü belirtti. Bu nedenle yeni ajan için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

VALORANT Yeni Ajan Türk Mü?

VALORANT, yeni ajan ile ilgili bir de fotoğraf paylaştı. “lokum.jpg” ismi verilen bu görselde Türk kültürüne ait detayların bulundurulduğunu görebiliyoruz. VALORANT tarafından paylaşılan görselde masanın üzerinde Türk kahvesi, lokum ve nazar boncuğu detaylarını görüyoruz. Bu bilgiler VALORANT yeni ajan Türk mü olacak iddialarını güçlendiriyor.