knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Yeni Ajan Chamber ve Yetenekleri Belli Oldu!
Bu Haberi 1737 Kişi Okudu

Valorant Yeni Ajan Chamber ve Yetenekleri Belli Oldu!

Valorant'ın yeni güncellemesi 3. kısım ile birlikte oyuna gelecek yeni ajanın yetenekleri, tanıtım ve oynanış videosu duyuruldu.


Valorant bir süredir sosyal medya hesaplarından çeşitli infolarla oyuna yeni eklenecek olan konu hakkında gizli bilgilendirme sağlıyordu. Dün akşam itibariyle Valorant yeni ajan Chamber duyuruldu!


Valorant yeni ajan Chamber bir gözcü. Ajan oyuna 3.kısım güncellemesi ile birlikte gelecek. Chamber’ın lakabı ise “DeadEye” olarak bilinmekte.


Valorant VP Satın Al


Valorant Ajan Chamber Yetenekler


C Yeteneği: Killjoy'un alarm botu gibi yere bir adet tuzak yerleştirir. Bu tuzak düşmanları gördüğü zaman geri sayım başlar, süre bittiğinde o tuzağın etrafındaki düşmanları yavaşlatan kalıcı bir alan oluşturur.


Q Yeteneği: Ağır bir tekli tabanca kuşanarak (Sheriff gibi) uzaktaki düşmanları kolay hedef alabileceğin scope özelliği ile rakibinize ciddi hasarlar verebilirsiniz.


E Yeteneği: İki teleport noktası yerleştirir (Yoru karakterinin "E" yeteneği gibi düşünebilirsiniz), Teleport yetenekleri farklı yerlere konumlandırmak üzere yerden alabilirsiniz.


X Yeteneği (Ulti): Bir vuruşta düşmanları öldürebilen, özel bir keskin nişancı tüfeğini eline alır. Bu yetenek ile bir düşmanı öldürmek, geriye kalan diğer düşmanları yavaşlatacak kalıcı bir alan oluşturur.


Valorant Ajan Chamber Tanıtım VideosuValorant yeni güncelleme 3.kısım ile birlikte gelecek yeniliklerle ilgili daha fazlasını yakın zamanda sizlerle paylaşıyor olacağız...


Valorant Vp Satın Al

Valorant Yeni Ajan Chamber ve Yetenekleri Belli Oldu! Sıkça Sorulan Sorular

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek?

Valorant yeni ajanı Chamber lakabıyla "DeadEye" oyuna 3.bölüm, 3.kısım güncellemesi ile birlikte gelecek.

Valorant Chamber ultisi nedir?

Oyuna yeni eklenecek olan ajan Chamber'ın ultisi (X yeteneği), bir vuruşta düşmanları öldürebilen, özel bir keskin nişancı tüfeğine sahip olması. Bu yetenek ile bir düşmanı öldürmek, geriye kalan diğer düşmanları yavaşlatacak kalıcı bir alan oluşturur.