knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT Yeni Ajan Harbor (Varun Batra) Tanıtıldı
Bu Haberi 1655 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Ajan Harbor (Varun Batra) Tanıtıldı

Tüm oyuncuların merak ettiği o görsel ortaya çıktı!


VALORANT 21. ajan olarak bilinen Harbor (Varun Batra) için Riot Games, resmi bir görsel yayınlandı. Türk ajan Fade’den sonra gelecek olan ve kod adı “Mage” olan 21. ajan Harbor oldu. Riot Games, nihayet yeni ajan Harbor’un görüntüsünü ortaya çıkardı. Peki, Valorant yeni ajan Harbor ne zaman çıkacak, Valorant yeni ajan Harbor (Varun Batra) yetenekleri neler, Valorant yeni ajan rolü ne olacak? İşte detaylar…


%18 indirimli Valorant VP ve Valorant Hesap Satışı GameSatış’ta!


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Yeni Ajan: Harbor


Valorant, dün akşam saatlerinde resmi Twitter hesabından Valorant 21. ajan Harbor’u resmen duyurdu. Hindistanlı olan ajan Harbor’un gerçek adı Varun Batra olarak biliniyor. Söylentilere göre Valorant yeni ajan Harbor, okyanusları yöneten Hindu tanrısıyla güçlü bağlara sahip.


Riot Games, son birkaç haftadır Valorant yeni ajan hakkında teaserlar yayınlıyordu. Tanıtımlar Fade in the Range’den gelen gizli e-postaları, Hindistan’daki popüler yerlerin resimlerini ve hatta Cypher tarafından sunulan bir ses kaydını içeriyordu. Dün akşam saatlerinde ise Riot Games bombayı patlattı ve yeni ajana ait bir görsel yayınladı.

 

 


VALORANT Yeni Ajan Harbor Kimdir?


Valorant 21. yeni ajan Harbor, ölçülemez bir güce sahip değerli bir eseri çalıp bir savaş suçlusu olmadan önce halkının gözünde bir zamanlar kahramandı. Hindistan’ın mitolojisinden gelen gerçek adı, okyanusları yöneten bir Hindu tanrısı ile bağları olan Varun Batra’dır.


Valorant yeni ajanın bir kontrol uzmanı olacağını biliyoruz. Okyanuslar söz konusu olduğunda ve tanıtım görüntüleri göz önünde bulundurulduğunda Harbor, suyu kullanıp yönetebilecek yeteneklere sahip olabilir. Tanıtım görselinde Valorant yeni ajan Harbor’u motosikletin üzerinde uzun bir su duvarı oluştururken görüyoruz. Bu da Valorant yeni ajan Varun Batra’nın bölgeleri kontrol altına almak için özel bir yeteneğe sahip olacağı konusunda fikir veriyor. 


Viper, Omen, Brimstone ve Astra’dan sonra Valorant yeni ajan Harbor, uzun zaman sonra gelen beşinci kontrolcü ajan olacak.


VALORANT Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Gelecek?


Valorant 21. yeni ajan Harbor’un 18 Ekim tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile (Valorant 5. Bölüm 3. Kısım) birlikte oyuna ekleneceği tahmin ediliyor.


VALORANT Yeni Ajan Harbor Yetenekleri Neler?


Valorant yeni ajan Harbor yetenekleri belli oldu. İşte Valorant yeni ajan Harbor yetenekleri...


İmza Yeteneği High Tide – E


Bir su duvarı donatın. Suyu zemin boyunca ileri göndermek için ateş. Suyu artı işaretinizin yolunda yönlendirmek, dünyadan geçmek ve su yolu boyunca bir duvar oluşturmak için Ateşi Tut. Suyu erken durdurmak için eğilirken Alt Ateş. Yüksek Gelgit tarafından vurulan oyuncular, bir “Yavaşlatıldı” durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.


Temel Yetenek 1 Cove – Q


Bir koruyucu su küresi donatın. Atmak için ateş. El altından atmak için Alt Ateş. Cove, yere çarptığında mermileri engelleyen bir su kalkanı oluşturur.


Temel Yetenek 2 Cascade – C


Bir su dalgası donatın. İleri ve duvarlardan yuvarlanan dalgayı göndermek için ateş. Dalganın daha fazla ilerlemesini durdurmak için tekrar kullanın. Cascade tarafından vurulan oyuncular bir 'Yavaşlatıldı' durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.


Nihai Yetenek (Ulti) Reckoning – X


Artifact'inizin tüm gücünü kuşanın. Yerde bir gayzer havuzu çağırmak için ateş edin. Bölgede yakalanan düşman oyuncuları, art arda gayzer saldırılarına maruz kalacak. Bir vuruşa yakalanan oyuncular, bir “Sarsılma” durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.


"Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Gelecek?" merak ediyorsanız aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.


VALORANT 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Gelecek?
Valorant 5. Bölüm 3. Kısım ne zaman çıkacak? İşte detaylar…


Valorant Vp Satın Al

 

VALORANT Yeni Ajan Harbor (Varun Batra) Tanıtıldı Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Ajan Harbor Kimdir?

Valorant 21. yeni ajan Harbor, ölçülemez bir güce sahip değerli bir eseri çalıp bir savaş suçlusu olmadan önce halkının gözünde bir zamanlar kahramandı. Hindistan’ın mitolojisinden gelen gerçek adı, okyanusları yöneten bir Hindu tanrısı ile bağları olan Varun Batra’dır.

VALORANT Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Gelecek?

Valorant 21. yeni ajan Harbor’un 18 Ekim tarihinde yayınlanacak olan güncelleme ile (Valorant 5. Bölüm 3. Kısım) birlikte oyuna ekleneceği tahmin ediliyor.

VALORANT Yeni Ajan Harbor Yetenekleri Neler?

  • İmza Yeteneği High Tide – E: Bir su duvarı donatın. Suyu zemin boyunca ileri göndermek için ateş. Suyu artı işaretinizin yolunda yönlendirmek, dünyadan geçmek ve su yolu boyunca bir duvar oluşturmak için Ateşi Tut. Suyu erken durdurmak için eğilirken Alt Ateş. Yüksek Gelgit tarafından vurulan oyuncular, bir “Yavaşlatıldı” durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.
  • Temel Yetenek 1 Cove – Q: Bir koruyucu su küresi donatın. Atmak için ateş. El altından atmak için Alt Ateş. Cove, yere çarptığında mermileri engelleyen bir su kalkanı oluşturur.
  • Temel Yetenek 2 Cascade – C: Bir su dalgası donatın. İleri ve duvarlardan yuvarlanan dalgayı göndermek için ateş. Dalganın daha fazla ilerlemesini durdurmak için tekrar kullanın. Cascade tarafından vurulan oyuncular bir 'Yavaşlatıldı' durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.
  • Nihai Yetenek (Ulti) Reckoning – X: Artifact'inizin tüm gücünü kuşanın. Yerde bir gayzer havuzu çağırmak için ateş edin. Bölgede yakalanan düşman oyuncuları, art arda gayzer saldırılarına maruz kalacak. Bir vuruşa yakalanan oyuncular, bir “Sarsılma” durum etkisi ile karşı karşıya kalacaklar.