knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Yeni Ajan Sızıntıları, Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?
Bu Haberi 2315 Kişi Okudu

Valorant Yeni Ajan Sızıntıları, Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni ajan sızıntıları gelmeye devam ediyor. Yeni Valorant ajanının sızıntısı en son Valorant Champions 2021 finalinde gösterildi. Şampiyon yayını sırasında gösterilen videonun Valorant’ın son ajanına ait olduğu düşünüldü.


Valorant Champions final videosuna iliştirilen Valorant yeni ajan infosuna baktığımızda, videodaki sesin yeni Valorant ajanına ait olduğu düşünülüyor. Ajanın sızıntı videosunda “Onlara günlerini gösteririm, Yolumuzda düşmanlar mı var? Umarım şimşek çarpmasından hoşlanıyorlardır ve hazır olun, ben hızlıyımdır.” cümlelerini kullanması hız konusunda geliştirilmiş bir ajan olacağı konusunda tahminleri artırıyor. 


Valorant VP Satın AlValorant “Ajanların Durumu” yazısında yeni ajana ait ilk görseli yayınladı. Mike Valorant Leaks Twitter hesabından yeni ajan görselini “Önümüzdeki yıl kadronun geri kalanını geride bırakan, rekabeti şoke eden ve doğrudan dövüşün içine giren bir Temsilci olacak.” notuyla paylaştı.

 


Valorant, yeni ajan hakkında ilk görseli paylaştığı sırada yeni ajan hakkındaki bilgilendirmeyi “Önümüzdeki yılda gelecek ajan, kadroda herkese tozunu yutturacak, rekabeti şoklayacak ve çatışmaların ortasına havalı bir şekilde kayarak dalacak. O gelmeden önce olağan kış aramızı verecek, dinlenecek ve bir sonraki yıla kendimizi hazırlayacağız. Maraming salamat!” notuyla noktaladı.


Valorant’ın verdiği selama bakılırsa yeni ajanın Filipinli olacağı tahmin ediliyor.


Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek?


Valorant yeni ajanı önümüzdeki yıldan önce gelmeyecek. Valorant 18. yeni ajanın önümüzdeki yıl Valorant 4.Bölüm’de gelmesi bekleniyor.


Valorant VP Satın Al

 

Valorant Yeni Ajan Sızıntıları, Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek? Sıkça Sorulan Sorular

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek?

Valorant yeni ajanı önümüzdeki yıldan önce gelmeyecek. Valorant 18. yeni ajanın önümüzdeki yıl Valorant 4.Bölüm’de gelmesi bekleniyor.