knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!
Bu Haberi 1694 Kişi Okudu

Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vuran FPS oyunu Valorant için yeni ajan duyuruldu. Halen süren ikinci sezonunun sonuna yaklaşırken üçüncü kısım ile birlikte oyuna eklenecek yeni haritalar, silahlar ve yeni ajan duyurusu geldi.


Valorant 3. sezon ile gelecek yeniliklerin yanında yeni bir ajan da duyurdu. Skye adını taşıyan yeni ajan tanıtım videosunda yetenekleri ve görünüşünü gösteriyor. Gözcü rolü ile Valorant’a eklenecek Skye, bir diğer ajan Sova’dan daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Valorant Skye Yetenekleri

 

Skye, ilk yeteneği etki alanı iyileştirmesi olarak geçiyor. Bu yetenek ile yalnızca takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor. Ancak bu yetenek kendisine etki göstermiyor.

Skye diğer yeteneği ile kurdunu kuşanıp, onu bir avcı olarak düşmana gönderebiliyor. Patlattıldığında ise direk olarak rakibe hasar veriyor.

Skye üçüncü yeteneği ile uzaktan kontrol edeceğiniz Wolf Drone göndermeye yarıyor. Wolf Drone aktif edildiğinde flaş yollar ve etrafta görüşü kısıtlar.

Skye Ultisi, 3 adet arayıcı tohum göndererek yakında yer alan düşmanların yerini tespit etmeye çalışır. Gönderilen tohumlar rakibe ulaştığında yakınındaki yerleri gösterir.

 

 

Valorant Yeni Ajan Skye Ne Zaman Oyuna Eklenecek?


Valorant 3. kısım geri sayımı sürerken beraberinde oyuna yeni haritalar ve silahlar geleceği de açıklandı. Skye Valorant 3. Kısım güncellemesinden 2 hafta sonra oyuna eklenecek. Şimdiden gelen tüm yenilik hazırlıklarını tamamlamak için GameSatış güvencesi ile indirimli Valorant V Points satın al, hemen oyun içinde aktif et.