knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1
Bu Haberi 1590 Kişi Okudu

Valorant Yeni Ajan Yoru ve 2. Kısım Atc 1

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek ve Valorant Yeni Ajan Yoru yetenekleri nelerdir gibi sorular netlik kazandı. 

 

Valorant 1. Kısım’da tam 3 adet Atc gördük ve 2. Kısım Atc 1’in gelmesiyle 1. Kısım resmi olarak sona erdi. Yeni ajanın da aramıza katılacağı bu kısımda dengeler yeniden şekilleniyor. 

 

Valorant 2. Kısım

Valorant 2. Kısım’da en büyük değişiklik yeni ajan Yoru olacak. 


Bunun yanında Valorant yeni Battle Pass, ajanlara yapılacak dengelemeler ve yeni dereceli geliştirmeleri oyuna dahil edilecek. Oyunun odaklandığı en büyük değişikliklerden biri ise sıralama sürecini daha net ve ödüllendirici hale getirmesi oldu. 

 

2. Kısım’da her  bölgedeki en iyi 500 oyuncu öne çıkarılacak. Böylelikle bölgesel liderlik tablolarıyla karşılaşmış olacağız. Haftada en az 1 maç oynayan ve 50 dereceli oyun oynayanlar liderlik tablosunda kalmaya hak kazanacak. Bu kısım espor konusunda kariyer yapmak isteyen ama kendisini nasıl göstereceğini bilmeyenler için özel önem taşıyor. 

 

Tüm oyuncuların derecesinin sınıflandırılacağı yeni kısım yeni mücadelelere de ev sahipliği yapacak. 

 


Sıralama Sistemi

Devamlı geliştirilen Valorant’ın sıralama sisteminde yapılan değişiklikler bu kısımda önemli bir yer tutuyor. 

 

Artık bir ilerleme çubuğumuz ve bir sonraki seviyemize ne kadar yaklaştığımızı gösteren bir Kademe Derecemiz var. 

 

Artık maç kazansak da kazanmasak da en az 10 RR alacağız. Kazanıp çok iyi oynadığımızda ise bu miktar 50 RR’ye kadar çıkabilecek. 

 


Diğer Bazı Değişiklikler

1. Kısım için EP1 sırasında elde edilen en yüksek Görev Sıralaması’na göre Kademe Ödülleri eklendi. Bunlar 2. Kısım’ın başlangıcında veya yeni kısım başladıktan kısa bir süre sonra verilecek.


Act Ranks, maç bitirilen rütbe için o rütbede kazanmak zorunda olunan önceki duruma karşı bir sıralama üçgeni verecek.


Ulaşılabilecek en yüksek rütbe artık Platin Seviye 3. Aşama.


Kademe dağılımı değiştirildi. Demir oyuncu sayısı önemli ölçüde azaltılırken Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas oyuncu yüzdeleri artırıldı. 

 

 

Yeni Ajan Yoru

Yeni ajan Yoru düellocu olarak karşımıza çıkıyor. Brezilyalı bu yeni ajanın tüm özellikleri rakipleri gafil avlamak üzerine kurulu. Gözden kaybolabiliyor, gözden kaybolduğunda hasar almıyor (fakat çevresinde mavi bir yuvarlak çıkıyor, bu yuvarlağın içine birisi girdiğinde Yoru’yu görebiliyor ama yine de ona saldıramıyor), sahte ayak sesleri çıkarıyor. Rakiplerin arasından sıyrılmakta ve onları gafil avlamakta üstüne yok. 

 

Yeteneklerine gelecek olursak:

 

Fakeout: Ses ipuçlarının önemi üzerinde oynayan bir yetenek olan Fakeout, gerçek bir oyuncunun sesini taklit ederek oyuncu tarafından seçilen bir yönde yürüyen sahte ayak sesleri yaratır. 


Gatecrash: Bu yetenek bir ışınlanma sinyali olarak çalışır. Yoru ya bir ipi ileri atıp bulunduğu yere ışınlayabilir ya da güvenli bir noktaya bırakıp uzaklaştıktan sonra geri ışınlanabilir.


Blindside: Bu yeteneği açıklamak önceki ikisine göre daha kolay: Sadece bir yüzeye çarptığında etkinleşen bir flaş bombası. Gerçekte, bu, Yoru oyuncularını köşelerde parlamaya veya flaşlarını etkinleştirmeden önce yere çarpmaya zorlar.


Boyutsal Sürüklenme: Yoru'nun nihai yeteneği, onu geçici olarak görünmez ve rakiplerine karşı savunmasız hale getirerek, fark edilmeden yerini değiştirmesine ve yeniden konumlandırmasına veya ileriye göz atmasına izin verir.

 


Valorant 2. Kısım Ne Zaman Sona Erecek

12 Ocak 2020’de başlayan yeni dönem 1 Mart 2020’de sona erecek ve bu kısım Riot Games tarafından doğrulandı.

 

Hemen 14 yıllık GameSatış güvencesiyle en ucuz Valorant Points satın al ve heyecan seviyeni en yükseğe taşı!