knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
VALORANT Yeni Güncelleme (5.08 Yaması) Ne Zaman?
Bu Haberi 1421 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Güncelleme (5.08 Yaması) Ne Zaman?

Valorant 5.08 yama notları ile birlikte gelecek olan büyük değişikliklere hazır olun! 


Valorant 5.07 yaması 4 Ekim 2022’de yayınlamıştı. 5.07 güncellemesinde Fracture haritasında yapılan güncellemeler ön plandaydı. Güncellemenin ardından Valorant, 5.08 yamasının ayrıntılarını da resmi hesaplarından paylaştı. Büyük değişikliklere hazır olun çünkü lobi ekranı, arayüz ekranı, yükleme ekranı ve oyun sonu ekranları gelecek olan bu yamayla değişiyor. Peki, Valorant yeni güncelleme ne zaman, Valorant 5.08 yama notları ne zaman gelecek, Valorant yeni güncelleme değişiklikleri neler? Tüm detaylar haberimizin devamında…


Valorant VP ve Valorant Hesap Satışı için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Arayüzü Değişiyor - Yeni Arayüz (5.08 Yama Notları)


Valorant 5.08 yama notları için çok az bir zaman kaldı. Güncellemeler yaklaşırken yeni Hintli ajan Harbor hakkında birçok detay ve bilgi de gelmeye devam ediyor. Bir sonraki güncelleme ile oyun içinde pek çok değişiklik ve yeniliğe gidecek olan Valorant, oyuncuları adeta yenilik haberi bombardımanına tutmuş durumda. Ardı ardını kesmeyen sızıntılar oyuncuları heyecanlandırdığı için Valorant 5.08 yaması ne zaman gelecek ve Valorant 5.08 yama notları yenilikleri neler merak edilen sorular arasında yerini aldı. İşte Valorant 5.08 yama notları yenilikleri:


Valorant Arayüz Ekranı Değişiyor


Valorant, ajan seçim ekranındaki değişiklik için uzun zamandır çalışma içerisindeydi. Nihayet 5.08 yama notları ile birlikte ajan seçim ekranının değiştiğini görebiliyoruz. Valorant ajan seçim ekranındaki dokular 2D sanat görselleri ile değiştirildi ve fondaki renk şemaları güncellendi. 


Valorant Yeni Ajan Seçim Ekranı


Valorant Yeni Ajan Seçim Ekranı


Ajan seçim ekranının yanı sıra arayüz ekranında da birçok değişikliğe tanık edeceğiz. Valorant yeni arayüz ekranı görsel açıdan daha zengin ve canlı olacak şekilde değiştirilmiş. Yapılan güncelleme ile yeni ekranda takımınızın MVP'sini ve takım kompozisyonunuzu kazansanız da kaybetseniz de çok daha belirgin şekilde görebileceksiniz. Bununla birlikte artık ajanların görselleri oyun sonu ekranında da görünecek.


Valorant Yeni Oyun Sonu Ekranı


Valorant Yeni Arayüzü


Valorant Yeni Oyun Sonu Ekranı


Okuma kolaylığını artırmak için yapılan bir diğer yenilik ise lobi ekranı,oyun öncesi yükleme ekranı ve oyun sonu ekranında bulunuyor. Valorant lobi ekranındaki görsel karışıklıklar ortadan kaldırılarak, genel okunabilirliği artıran bir ekran ile güncellendi. Oyuncu kartlarını ön plana çıkarmak adına ekranın kontrastı artırıldı, renk paleti ve biçim dili değiştirildi. 


Valorant Yeni Lobi Ekranı


Valorant Yeni Lobi Ekranı


Valorant karşılaşma öncesi yükleme ekranı da 5.08 yama notu ile birlikte değişiyor. Bu yenilik, karşılaşma öncesi yükleme ekranında takımların daha net görünmesi adına yapıldı. Artık sancaklarınız ekranda daha net bir şekilde görünecek. Oyuncu kartlarınız, unvanlarınız ve kademe rozetlerinizle karakterinizi daha iyi ifade edebilmeniz adına harita ekranı kaldırıldı. İki tarafın da renkleri değiştirildi ve “VS” yazısı daha vurgulu olacak şekilde yenilendi. 


Valroant Yeni Karşılaşma Öncesi Yükleme Ekranı


Valorant Yeni Karşılaşma Öncesi Ekranı


Valorant Karşılaşma Bulundu Ekranı


VALORANT Yeni Güncelleme (5.08 Yama Notları) Ne Zaman Gelecek? 


Riot Games, Valorant 5.08 yama notları çıkış tarihi için henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Valorant yeni ajan Harbor ve 5.08 yama notları hakkında açıklanan ayrıntılara bakarsak tarih çok yakın olabilir. Valorant 5.08 yama notlarının 18 Ekim 2022 tarihinde gelebileceği konuşuluyor ancak bu tarihin değişebileceğini ve kesin olmadığını da belirtelim.


VALORANT Yeni Arayüz Ne Zaman Geliyor?


Valorant'ın yeni arayüzü, 18 Ekim Salı günü yayınlanacak 5.08 yamasıyla birlikte oyunda olacak.


VALORANT Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Gelecek?


Valorant Yeni Ajan Harbor


Valorant yeni ajan Harbor hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Peki, Valorant yeni ajan Harbor ne zaman gelecek? 


Riot yeni ajanın çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmadı ancak Valorant yeni Hintli ajan Harbor’u 5.08 yama notları ile birlikte oyunda görmeyi umuyoruz. 


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Yeni Güncelleme (5.08 Yaması) Ne Zaman? Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Güncelleme Ne Zaman?

Riot Games, Valorant 5.08 yama notları çıkış tarihi için henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Valorant yeni ajan Harbor ve 5.08 yama notları hakkında açıklanan ayrıntılara bakarsak tarih çok yakın olabilir. Valorant 5.08 yama notlarının 18 Ekim 2022 tarihinde gelebileceği konuşuluyor ancak bu tarihin değişebileceğini ve kesin olmadığını da belirtelim.

VALORANT Yeni Ajan Harbor Ne Zaman Gelecek?

Riot yeni ajanın çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmadı ancak Valorant yeni Hintli ajan Harbor’u 5.08 yama notları ile birlikte oyunda görmeyi umuyoruz. 

VALORANT Yeni Arayüz Ne Zaman Geliyor?

Valorant'ın yeni arayüzü, 18 Ekim Salı günü yayınlanacak 5.08 yamasıyla birlikte oyunda olacak.