knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Sızdırıldı!
Bu Haberi 223 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Sızdırıldı!

Riot Games tarafından yeni bir haritanın çalışmalarının başladığını biliyoruz. Başlayan bu çalışmalar ile birlikte sızıntılar gün yüzüne çıkmaya başladı. İşte yüksek ihtimalle VALORANT Yeni Harita City Flower hakkında bazı bilgiler. Detaylar haberimizin devamında.


Valorant Points


VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Nerede Geçecek?


Riot Games tarafından yayınlanan bir tanıtım fragmanında, Çiçekler Şehrin'de yaşanan patlama ile nasıl yıkıma uğradığına dair bir kısım görmüştük. Kasım ayı başlarında başlayan VALORANT Yeni Harita City Of Flowert sızıntı haberleri ValorLeaks isimli Twitter sayfası tarafından paylaşıldı. Daha önce isabetli sızıntıları ve tahminleri ile bildiğimiz bu sayfa genelde doğru tahminlerde bulunuyor. Diğer bir sızıntı sayfası ile haritanın konumuna dair bir bilgi paylaştı. Henüz net bir bilgi olmasa bile yeni haritanın Hindistan kaynaklı olacağı ve Harbor ile bağlantılı olacağı düşünülüyor. 


VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Ne Zaman Gelecek?


Henüz net bir açıklama olmasa bile tahminler doğrultusunda yeni haritanın Ocak ayının başlarında oyuna eklenmiş olacağını düşünüyoruz. Konuyla alakalı olarak düşüncemizin sebebi her yeni ajan ile birlikte gelen yeni bir harita olması ve Harbor'un gelişinden sonra henüz yeni bir harita görmememiz. Yeni harita ile birlikte yeni setlerinde gelebileceği konusu gündemde. Henüz yeni set ile alakalı bir bilgiye ulaşamadığımız için tam olarak bu konuda size bir bilgi veremiyoruz. 


VALORANT Yeni Set Ne Zaman Gelecek?


Her yeni harita ile birlikte haritayı andıran ve haritayla alakalı bir set geldiğinde şahit olduk. Bundan kaynaklı olarak Valorant Yeni Set Ne Zaman Gelecek? Sorusuna yeni harita geldiğinde gelecek olarak yanıt verebiliriz. Bahsettiğimiz gibi net bir bilgiye sahip olmasak dahi, ilerleyen süreçte ve tarih yaklaştıkça daha net sızıntılarla karşılaşacağız gibi duruyor. 


VALORANT Yeni Harita: City Of Flowers Paylaşımı

 


 

Valorant Yeni Harita: City Of Flower Sızdırıldı! Haberimizin sonuna geldik, sizde harita çıkmadan önce haritanın hakimi olmak için, en ucuz Valorant VP satın al! Valorant'ın keyfini çıkar. En uygun Valorant VP almak için görsele tıklayabilirsin.


VP

 

VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Sızdırıldı! Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Nerede Geçecek?

Henüz net bir bilgi olmasa bile yeni haritanın Hindistan kaynaklı olacağı ve Harbor ile bağlantılı olacağı düşünülüyor. 

VALORANT Yeni Harita: City Of Flower Ne Zaman Gelecek?

Konuyla alakalı olarak düşüncemizin sebebi her yeni ajan ile birlikte gelen yeni bir harita olması ve Harbor'un gelişinden sonra henüz yeni bir harita görmememiz. Yeni harita ile birlikte yeni setlerinde gelebileceği konusu gündemde.

VALORANT Yeni Set Ne Zaman Gelecek?

Bahsettiğimiz gibi net bir bilgiye sahip olmasak dahi, ilerleyen süreçte ve tarih yaklaştıkça daha net sızıntılarla karşılaşacağız gibi duruyor.