knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? Split Geri Dönüyor!
Bu Haberi 1217 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? Split Geri Dönüyor!

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım çok kısa bir zaman sonra başlayacak! Yeni yılın başlaması ile birlikte bu yıl Valorant 6. Bölüm’de pek çok yenilik göreceğiz. Valorant 2023 yılı yeniliklerinden oyuncuları en çok heyecanlandıranı ise yeni harita ve Split haritasının geri dönüşü oldu. Peki, Valorant yeni harita ne zaman gelecek? Valorant 6. Bölüm ne zaman? Valorant Split ne zaman dönecek? İşte tüm bildiklerimiz…


Valorant Hesap Satışı için görsele tıklayın.


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?


Geçtiğimiz saatlerde Valorant’ın resmi sayfaları üzerinden Valorant yeni harita fragmanı yayınlandı. Valorant’ın yeni haritası oyun içerisindeki 9. harita olacak. Yayınlanan fragmana baktığımızda kasvetli ve karanlık bir tema görüyoruz. Ajan Fade’in yer aldığı kısa teaserda ilk bakışta karanlık bir atmosfer ve haritanın seslendirmesi dikkat çekiyor. Durum böyle olunca Valorant yeni haritanın gece modu haritası olabileceği iddialar arasında yer aldı. Peki, Valorant yeni harita ne zaman gelecek?


Valorant yeni haritanın önümüzdeki Salı günü yani 10 Ocak 2023 tarihinde gelmesi bekleniyor. Valorant yeni harita resmi fragmanının çıkış tarihi 6 Ocak 2023, Valorant yeni harita oynanış fragmanının çıkış tarihi ise 7-8 Ocak 2023 olarak sızdırıldı.


Valorant’ın yeni haritasının henüz gece moduna sahip ilk harita olup olmayacağı kesin değil ancak bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

 


VALORANT Split Ne Zaman Geri Dönecek?


Peki, tüm oyuncuların merakla beklediği Split Valorant’a ne zaman geri dönecek?


Haziran 2022’de Pearl, VALORANT’a yeni bir harita olarak geldiğinde, Riot Games, Split’i harita havuzundan süresiz olarak Rekabetçi ve Derecelendirilmemiş sıralarından kaldırmıştı. Riot şimdi Split’i geri getirmek için çalışmalar içerisinde. Peki, Split geri gelecek mi?


Split, 11 Ocak 2023‘te çıkması beklenen VALORANT 6.0 yaması ile VALORANT’a geri dönecek. Bind ve Breeze’in harita havuzundan çıkarılacak. Bind ve Breeze haritalarının ne zaman geri döneceği ile ilgili ise henüz kesin bir tarih bulunmamakta. 


Valorant 6. Bölüm ve Valorant 2023 yenilikleri hakkında daha çok bilgi geldiğinde sizlerle de paylaşacağız. Valorant yeni sezon için indirimli VP fırsatlarını kaçırmayın. Valorant VP satın al.


Valorant Vp Satın Al

 

VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? Split Geri Dönüyor! Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni haritanın önümüzdeki Salı günü yani 10 Ocak 2023 tarihinde gelmesi bekleniyor. Valorant yeni harita resmi fragmanının çıkış tarihi 6 Ocak 2023, Valorant yeni harita oynanış fragmanının çıkış tarihi ise 7-8 Ocak 2023 olarak sızdırıldı.

VALORANT Split Ne Zaman Geri Dönecek?

Split, 11 Ocak 2023‘te çıkması beklenen VALORANT 6.0 yaması ile VALORANT’a geri dönecek. Bind ve Breeze’in harita havuzundan çıkarılacak. Bind ve Breeze haritalarının ne zaman geri döneceği ile ilgili ise henüz kesin bir tarih bulunmamakta.