knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Yeni Karakter Astra Duyuruldu!
Bu Haberi 2447 Kişi Okudu

Valorant Yeni Karakter Astra Duyuruldu!

Valorant, çıktığı günden bu yana hala en çok oynanan FPS oyunu olmaya devam ediyor. Riot tarafından oyunculara sunulan birinci şahış nişancı oyunu Valorant birbirinden özel yetenekleri olan ajanları ile daha da ilgi uyandırmış, oyuncuların yeteneklerine göre şampiyon kullanmalarına olanak sağlamıştı.
 

Valorant, her yeni güncelleme ile bünyesine yeni bir ajan katmaya devam ediyor. Bölüm 2 ile Ajan Yoru’yu oyunculara sunan oyunun 2. Kısmına sayılı günler kaldı. Valorant Act 2 Episode 2 ile gelecek yeni karakter sonunda oyunculara tanıtıldı. Astra adını taşıyacak yeni ajan, kozmik güçlere sahip olacak.
 

Valorant Bölüm 2 Kısım 2 ile birçok güncelleme, yenilik ve yeni bir ajanla geliyor. Valorant Astra yetenek kiti de resmi duyuru ile paylaşıldı.

 

Valorant Yeni Ajan Astra Yetenekleri


Valorant'ın yeni ajanı Astra'nın yetenekleri, kontrol uzmanı karakterlerin yeteneklerine göre daha özgün olduğu gözüküyor. C,Q ve E yetenekleri X tuşu ile yerleştirilen Yıldız ile kullanılır.
 

C Yeteneği  – YERÇEKİMİ KUYUSU

Astra bu yeteneği ile bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldız etkinleştirir. Bölgede bulunan oyuncuları, patlamadan hemen önce yeteneğin bulunduğu merkeze doğru çeker ve yetenekten etkilenen tüm oyuncular daha kırılgan hale gelir.


Q Yeteneği - NOVA VURUŞU

Astra bırakmış olduğu Yıldızı aktifleştirerek, Nova Nabız yeteneğini kullanır bölgede bulunan tüm oyunculara sarsıntıya uğratır ve kısa bir süre şarj olur.


E Yeteneği - NEBULA

Nebula yeteneği bir duman yeteneğidir. Astra E yeteneğini kullandığında bırakmış olduğu yıldızı aktifleşerek Nebula oluşturur.


F Yeteneği - DAĞIT

F Yeteneği ile daha önce yerleştirmiş olduğun yıldızın yerini değiştirmeye yarıyor. Bir yıldızın konumunu değiştirmek için F’ye basmanız yeterli. Değiştirmiş olduğunuz yıldızın eski bulunduğu bölgede ise sahte Nebula oluşturulur.

 

X Yeteneği - ASTRAL FORM

Astra X yeteneği, diğer tüm yetekleri aktif etmesi için Yıldız bırakmasına olanak sağlıyor. Astra, Astral Form'a  geçerek bıraktığı yıldızlar ile Nova Pulses, Nebulas veya Gravity Wells yeteneklerini etkinleştirmesine olanak verir.


Valorant Yeni Karakter Astra Ne Zaman Çıkacak?
 

Yeni Valorant ajanı Astra’nın 2 Mart tarihinde oyuna dahil olması bekleniyor. Astra ile birçok yenilik beraberinde gelecek. Tüm bu güncellemelere ve yeni karaktere hazırlıklarını tamamlamak için GameSatış üzerinden indirimli Valorant VP satın al.