knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Valorant Yeni Karakter: Killjoy!
Bu Haberi 2581 Kişi Okudu

Valorant Yeni Karakter: Killjoy!

Son zamanların popüler FPS oyunu Valorant, yeni karakteri Killjoy'un görüntüsünü yayınladı!


Oyun dünyasının lider isimlerinden Riot Games, Valorant'ın yeni karakteri Killjoy'un görüntüsüyle bizleri ters köşe yaptı. Kısa süre önce paylaşılan karartılmış görüntüsünde üzerindeki mont onu yapılı bir erkek figür olarak algılamamızı sağlamıştı fakat Killjoy bir kadın karakter olarak çıkış yaptı! 

 

 

Teknoloji Uzmanı


Alan savunma ve saldırı konularında usta olan Killjoy birçok ekipmanı da beraberinde getiriyor. Artık Valorant'ta bulunan ajan sayısı 12. Riot Games'in şahane oyununa Killjoy'un katılmasıyla birlikte yapılacak taktikler de kendini katladı diyebiliriz. Menzildeki düşmanlara saldıran bir bot, bizimle aynı anda düşmana ateş açan taret, el bombası ve düşmanı 8 saniyeliğine durduran bir cihaz Killjoy'un beraberinde getirdiği ekipmanları.

 

 

Killjoy Özellikler

 

Alarmbot:


Bu yetenek kullanıldığında bir bot beliriyor ve menzilinde yer alan düşmanlara saldırıyor. Tahrip özelliğinin haricinde Alarmbot, menzilinde bulunan hedefi her türlü saldırıya karşı tam iki kat savunmasız bırakarak savunmanıza da katkı sağlıyor.

 

 

 

Taret: 


Savunma konusunda büyük yardımcı. Adından da belli olduğu gibi (taret: tankların 360 derece dönebilen ateşleme sistemine verilen ad)  bu özelliği kullandığınızda bir taret çıkıyor ve 180 derece açınızda bulunan düşmanlara sizin yanınızda ateş ederek ağır hasar bırakmanıza sebebeiyet veriyor. 

 

 

 

Nanoswarm: 


Atılan el bombası sessizce düşmana yakşalıyor ve aktif hale geldiğinde botlar yardımıyla düşman tahribata uğruyor. 

 

 

 

Lockdown:


Bu yetenekte zaman ve zamanlama kavramları devreye giriyor. Kullanıldığında bir cihaz 8 saniyeliğine düşmanı durduruyor. Sekiz saniyenin sonunda patlıyor ve düşmana hasar veriyor. Aynı zamanda bu cihaz düşman tarafından yok edilebiliyor. 

 

 

 

Güvenilir oyun alışverişinin 1 numaralı adresi GameSatış'tan hemen V Points satın al