knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Valorant Yeni Karakterin Sızdırılmış Hali Ortaya Çıktı Kay/o
Bu Haberi 2215 Kişi Okudu

Valorant Yeni Karakterin Sızdırılmış Hali Ortaya Çıktı Kay/o

Dünyanın yeni FPS oyunu olarak nitelendirilen Valorant, son günlerde sızdırılan bilgiler ile kullanıcıları bir taraftan şaşırtmaya, öte yandan etkilemeye devam ediyor. Karakterlerin yetenek kullanabilmesi, kendine has oyun şekli ile FPS dünyasındaki CS-GO hegemonyasını kısa sürede kırmayı başaran Valorant’ta ortaya çıkan bir iddia büyük bir gündem haline geldi. Hazır olun, valorant yeni karakter sızdırıldı.


Yetenek bozabilen robot - Kay/o


Riot Games'in gözbebeği oyunlarından olan Valorant'ta geçtiğimiz günlerde büyük bir iddia ortaya çıktı. Valorant yeni gelecek karakter, Twitter'dan sızan bilgiler doğrultusunda haftaya tanıtılması beklenen Kay/o olduğu belirtildi. Valorant Sızdırılan karakter oyunun denge terazisinin ayarını bir hayli bozabilecek bu karakter aslında bir robot. Öyle ki karakterin bazı yetenekleri arasında rakip takımın yeteneklerini devre dışı bırakmak gibi tabiri caizse BROKEN bir yetenek yer aldığı da gözlemlenmektedir. Kay/o radyantları etkisiz hale getirebilmek için üretilmiş ve tasarlanmış bir savaş makinesidir. Düşmanların yeteneklerini sindirerek rakiplerin karşı koyma yetisini bastırır. Böylelikle de hem kendini hem de rakipleri korumuş oluyor.

 

 

 

Valorant Kayo

 

O bir robot, O bir yetenek ustası !


Valorant yeni karakter ne zaman çıkacak hakkında resmi olarak bir tarih belirtmemiş olsa da 1 hafta sonra çıkması veya açıklanması beklenen karakterin yetenekleri ise şu şekilde:

 

  • C Yeteneği - Parça tesirli bomba: 4 kere patlama yaratan bir etkiye sahip ve  rakipler patlayan bombanın merkezine göre hasar alıyor. (sağ tık yakın, sol tık uzak atış gerçekleştirmektedir.) Yetenek bedeli 200 KREDİ (Tek slot sadece) Bu bomba duvara herhangi bir şekilde entegre edilemiyor.

 

  • Q Yeteneği Flash: Ürkütücü robotumuz Kay/O ürettiği q yeteneği ile oyunda belirli ölçüde rol oynayacak gibi görünüyor. Çünkü yeteneğin zemine çarpması gerekmiyor sağ tık yakın sol tık uzak menzilli etki gerçekleştiriyor. Flash yeteneğinin etkisi altında kalan rakipler ortalama 3 saniye boyunca bu etki altında kalıyor.Yetenek bedeli 250 kredi (2 slot sahip) (ortalama patlama süresi 2 saniye).(etki süresi 3 saniye)

 

  • E Yeteneği - Susturma bıçağı: Herhangi bir yüzeye fırlatıldığında yeteneğin etkisi altında kalan rakipler 8 saniye boyunca herhangi bir ajan yeteneğini kullanamıyor. Evet gözlerinize inanabilirsiniz şuan yanlış okumadınız. Tam 8 saniye! Herhangi bir yetenek kullanamıyor. Patlama olduğu zaman ekranın sol kısmında etkilenen ajanlar görülebilmekte ve rakiple bıçak arasında herhangi bir duvar yahut bir obje olması durumu değiştirmiyor keza bu yeteneği sayesinde sızdırılan karakter civardaki rakipleri kolaylıkla saptayabiliyor. Yetenek bir bakıma Sova’nın E yeteneği gibi civardaki rakipleri ortaya çıkarabiliyor. 

 

  • X Yeteneği - Ulti: Etki alanındaki rakipler hiçbir yeteneğini ulti etki süresi içinde kullanamıyor. Reyna’nın ultisine açıldığı süreçte hızlı ateş etme ve hızlı mermi değişme etkisi sağlıyor.Kay/o ulti halinde öldürülse takım arkadaşları tarafından yerden kaldırılabiliyor ancak bu yalnızca 15 saniye ile sınırlandırılmış durumda. Bu süreçte Kay/o’nun kaldırılmaması durumunda kendisi gözlerini yumuyor. Yere düşmesi durumunda 800 cana sahip oluyor ve bu 15 saniyelik süreçte aynı zamanda yerde rakipler tarafından öldürülebiliyor.

 

Yeni Karakter Kayo

 

Peki siz tüm bu aktarılan bilgiler doğrultusunda neler düşünüyorsunuz? 
Sizce bu karakter oyunun var olan dengesini bozabilecek mi?


Yetenek kullanılamayan anların rakipler için oldukça zorlayıcı olacağı ile ilgili sanırız ki Valorant’ın büyük bir kitlesi hemfikir olacaktır.


Valorant Yeni Savaş Bileti Skinleri


Valorant yeni savaş bileti sızdırıldı.Sızdırılan görüntüler arasında savaş biletinin skinleri de paylaşıldı,evet yanlış duymadınız ! 


İşte o sızdırılan skinler:

Jigsaw Skinleri

  

Monarch Skinleri

  

K-TAC Skinleri


 

Sizler de karakterin çıkış tarihi için şimdiden VP durumunuzu ayarlayabilir en güncel skinlere en uygun fiyattan sahip olabilirsiniz.Unutmayın, Valorant Points Türkiye’nin en güvenilir oyun sitesi, Gamesatış’ta…
 

Valorant VP Satın Al
 

Valorant Yeni Karakterin Sızdırılmış Hali Ortaya Çıktı Kay/o Sıkça Sorulan Sorular

Valorant yeni ajan ne zaman çıkacak ?

Mevcut Valorant bölümü bir kaç gün içerisinde sonlanacağı için şuan için net bir şey söylemek mümkün değil ancak en geç 22-23 Haziran gibi duyurulması yüksek ihtimal. Tam tarih açıklandığında sizlerle mutlaka paylaşıyor olacağız.

Valorant yeni ajan kayo güçlü mü?

Yeni gelecek olan karakter Kay/O çok güçlü! Her ne kadar Riot Games gerek Valorant gerek League of Legends üzerinde tüm karakterlerin mümkün olan dengede oluşturulduğunu söylese de ilk etapta karakterin güç dengesini sarsacak kadar güçlü olduğunu söyleyebiliriz. Kendisi bir robot ne de olsa değil mi?