knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
VALORANT Yeni Mod Premier Nedir, Nasıl Oynanır?
Bu Haberi 978 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Mod Premier Nedir, Nasıl Oynanır?

Valorant’a yeni oyun modu geliyor!


Riot Games, Valorant’aPremier” adlı yeni bir oyun modu getirmek için kolları sıvadı. Valorant Premier, oyuncuların yeni bir sezonluk mücadele ile Radiant Ötesi’ne geçmelerini sağlayacak. Peki Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nedir, Valorant yeni rekbaetçi mod Premier nasıl oynanır? Detaylar haberimizde…


Valorant VP ve Valorant Hesap Satışı alışverişlerinizi sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz. 


Valorant Hesap Satışı


VALORANT Yeni Premier Modu


Riot Games, 2022 yılının başlarında Valorant’ın geleceği hakkındaki planlarını oyuncular ile paylaşmıştı ve sonunda herkesin heyecanla beklediği rekabetçi geliştirmeleri için ilk adımlar atıldı. Riot, oyuncuların Dereceli’de alışkın oldukları rekabetin daha üst seviyelerine ulaşmalarını amaçlayan bir oyun modu getiriyor. Yeni modun ismi ise “Premier” olarak adlandırıldı.


Riot, Premier adı verilen bu özelliğin alfa sürümünü küçük bir oyuncu grubununun test etmesi için önümüzdeki hafta yayınlayacak. Peki, Valorant Premier nedir, nasıl oynanır? Lafı daha fazla uzatmadan detaylara geçelim.


VALORANT Yeni Mod Premier Nedir?


Valorant Premier, takımınızı kurup sezon boyunca önceden planlanmış karşılaşmalarda yer alabileceğiniz bir oyun içi özellik ve Dereceli'ye kıyasla çok daha yüksek düzeyde rekabet sağlayacak yeni bir rekabet modudur. Premier şu anda alfa sürüm olarak biliniyor. 


Valorant Premier'de arkadaş, eş, dost ve tanıdıklarınızla bir araya gelip 5 kişilik bir takım kurarak benzer beceri düzeyindeki oyuncuların kurduğu takımlara karşı mücadele edebileceksiniz. Kadronuzu kurduktan sonra takımınız bir kümeye yerleştirilecek ve sezon boyunca haftalık karşılaşmalar ve turnuvalarda çarpışacaksınız. Her sezonun birkaç hafta süreceği bu yeni rekabette en iyi performansınızı sergilemeyi başarırsanız, takımınızla sezon sonu turnuvasında Küme Şampiyonu unvanı için çarpışma hakkı kazanabilirsiniz. Valorant rekabet ekibinden Jon Walker, “rekabete en aç oyunculara sıralamanın ötesinde ödüllendirici bir meydan okuma sağlayan Radiant’ın ötesinde daha da yüksek bir hedef sunmayı” amaçladığını belirtti.


Valorant Premier


VALORANT Yeni Mod Premier Nasıl Oynanır?


2022 yılının Kasım ayından itibaren Valorant rekabetçi modu Alfa durumunda ve yalnızca Brezilya ile sınırlıydı. Yani Valorant Premier alfa testleri yalnızca Brezilya sunucusunda gerçekleştirildi. Şimdi ise Valorant Premier Global Beta başlıyor. Valorant Premier hakkında kısa bir özet vermek gerekirse şu şekilde olacak:

 

 • Kendi takımınızı oluşturup ve arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. Aynı zamanda takım ambleminizi, takım etiketinizi ve daha fazlasını oluşturabileceksiniz.
 • Haftalık turnuvalara ve liglere katılabileceksiniz.
 • Premier, gelecekte VCT Challengers'a giden yol olacaktır.
 • League'den Clash'e benzer olacak.
 • Gelecekte ödüller sunması bekleniyor.


VALORANT Premier Alfa


Brezilya sunucusundaki oyuncular önümüzdeki hafta başlayacak Premier testinin ilk aşamasında yer alacak. Bu oyuncular şu önemli özelliklerin test edilmesinde rol oynayacaklar:

 

 • Takım oluşturma (takım logosu ve renkler dahil)
 • Sunucu yükü
 • Turnuva oynanışı (harita seçimi ve yasaklama sistemi dahil)
 • Premier Skoru (ve sezon sonu turnuvasına hak kazanma)
 • Alfa boyunca eşleştirme ve sıranın sağlam kalması
 • Genel hatalar


Valorant Premier BETA Ne Zaman?


Valorant Global Premier beta sürümü, Valorant 6. Bölüm 3. Kısım ile birlikte dünya çapında yayınlanacak. 

 

 


VALORANT Yeni Mod Premier Ne Zaman Gelecek?


Valorant yeni rekabetçi mod Premier çıkış tarihi hakkında Riot, diğer ülkeler için ne zaman geleceğine dair henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak Valorant Premier Beta 6. bölüm 3. Kısım ile birlikte oyunculara sunulacak.


"VALORANT Yeni Rekabetçi Mod: Premier Nedir, Nasıl Oynanır?" yazımızın sonuna geldik. Valorant Premier ile ilgili bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Yeni Mod Premier Nedir, Nasıl Oynanır? Sıkça Sorulan Sorular

VALORANT Yeni Mod Premier Nedir?

Valorant Premier, takımınızı kurup sezon boyunca önceden planlanmış karşılaşmalarda yer alabileceğiniz bir oyun içi özellik ve Dereceli'ye kıyasla çok daha yüksek düzeyde rekabet sağlayacak yeni bir rekabet modudur. Premier şu anda alfa sürüm olarak biliniyor. 

Valorant Premier BETA ne zaman?

Valorant Global Premier beta sürümü, Valorant 6. Bölüm 3. Kısım ile birlikte dünya çapında yayınlanacak. 

VALORANT Yeni Mod Premier Nasıl Oynanır?

2022 yılının Kasım ayından itibaren Valorant rekabetçi modu Alfa durumunda ve yalnızca Brezilya ile sınırlı. Yani Valorant Premier alfa testleri yalnızca Brezilya sunucusunda gerçekleştirilecek. İlerleyen zamanlarda Valorant Premier sınırının genişletilebileceği düşünülüyor. 

VALORANT Premier Oyun Modu Nedir?

Valorant Premier'de arkadaş, eş, dost ve tanıdıklarınızla bir araya gelip 5 kişilik bir takım kurarak benzer beceri düzeyindeki oyuncuların kurduğu takımlara karşı mücadele edebileceksiniz. Kadronuzu kurduktan sonra takımınız bir kümeye yerleştirilecek ve sezon boyunca haftalık karşılaşmalar ve turnuvalarda çarpışacaksınız. Her sezonun birkaç hafta süreceği bu yeni rekabette en iyi performansınızı sergilemeyi başarırsanız, takımınızla sezon sonu turnuvasında Küme Şampiyonu unvanı için çarpışma hakkı kazanabilirsiniz.

VALORANT Yeni Mod: Premier Ne Zaman Gelecek?

Valorant yeni rekabetçi mod Premier Kasım ayından itibaren Brezilya için geçerli olacak ancak Riot, diğer ülkeler için ne zaman geleceğine dair henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.