knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
VALORANT Yeni Savaş Bileti ve 3. Bölüm 2. Kısım
Bu Haberi 2068 Kişi Okudu

VALORANT Yeni Savaş Bileti ve 3. Bölüm 2. Kısım

VALORANT, 3. Kısım 2. Bölüm'ün yeni kostümleri ve savaş bileti sızdırıldı. Ayrıca bu güncelleme ile gelmesi beklenen Valorant yeni harita "Fracure" sizler için inceledik.


İşte Valorant yeni savaş bileti ve Fracure haritası detayları.


Valorant Vp Satın Al


VALORANT Yeni Savaş Bileti


Yeni savaş biletinde bir çok silah deseni, oyuncu kartları ve spreyler bizleri bekliyor olacak. Bu savaş biletinde ki silah setlerinin bir çoğunda renk paketleri içermektedir.


Valorant Battle Pass ile gelen setler şunlardır;


Artisan Silah Seti (Mavi, Kırmızı, Yeşil, Varsayılan)


Artisan silah setinde 4 renk paketi bulunmaktadır. Savaş biletinde sizlerden istenilen seviyeye ulaştığınızda 15 Radyanit Puani verip artisan silah seti renk paketlerini elde edebilirsiniz.


Artisan Bucky


Artisan Ghost


Artisan Phantom


Arthisan Kılıç


3. Kısım 2. Bölüm savaş biletinin son silah görünümü olarak bizlerin karşısına çıkacak olan bu kılıç, savaş biletinin 50. seviyesine ulaştığınızda ödül olarak verilecektir.


Valorant Hesap Satışı


Vanish Silah Seti


Kahverengi ve deri tonlarını anımsatan bu silah kaplamaları, Bulldog, Sherrif, Specre ve Judge silahlarına gelmesi planlanıyor


Vanish Silah Seti


Nitro Silah Seti


Asil 2.0 silah setinin sarı rengini andıran Nitro kaplama set, Odin, Guardian, Operator ve Vandal'a gelmesi planlanıyor.


Nitro Silah Seti


Oyuncu Kartları


Oyuncu kartları-1


Oyuncu kartlari2


Oyuncu kartlari3


Spreyler


Spreyler

 


VALORANT Yeni Harita


Yeni haritamız Fracture Valorant'ın en hikaye bazlı haritası olacağının sinyalleri resmi videoda yer verildi. H şeklinde olan bu yeni harita ortadan ikiye bölünmüş durumda. Haritanın bir kısmı çölken diğer kısmı yoğun bir orman örtüsü ile kaplı. Paylaşılan bu videoda ki sesin yeni ajana ait olduğu düşünülmektedir. Valorant baş tasarımcılarından Brian Yam, harita ile ilgili “bir yarığın neden olduğu, ve zaman çizelgesini parçalayan bir kazanın yaşandığını anlatmak için haritada belirgin bir görsel ayrım yaratmak istedik.” şeklinde açıklık getirdi.Bu haritanın diğer haritalardan farkı ise Atak tarafı, haritanın her iki tarafında doğabilecekken Savunan taraf, haritanın sadece orta kısmında doğabilecek.Valorant Kreatif Direktörü David Nottingham,“Amacımız oyunculara ikiz bir Dünya’nın varlığı göstermek (Ayna Evren), bu iki dünya arasındaki tehlikeli çatışmaya dair daha fazla bilgi vermekti. Ve Fracture’da, belki de çatışmanın başlangıçta göründüğü kadar siyah ve beyaz olmayan yönleri olduğunu gösteriyoruz.” şeklinde belirtmiştir.


Fracure haritası, 3. Bölüm 2. Kısım'ın çıkışı ile 8 Eylül'de oyuna eklenmesi bekleniyor.


Valorant Vp Satın Al

VALORANT Yeni Savaş Bileti ve 3. Bölüm 2. Kısım Sıkça Sorulan Sorular

Valorant 3. Kısım 2. Bölüm ne zaman başlıyor?

8 Eylül 2021 tarihinde eski sezonun bitmesiyle yeni sezonun başlaması planlanmaktadır.

Valorant Battle Pass kaç VP?

Valorant Battle Pass aktif etmek için hesabınızda 1000 VP olması gerekiyor. Battle Pass aktivasyonu için en az 1250 VP satın alıp yükleme yaptıktan sonra 1000 VP ile aktif edebilirsiniz, üstüne 250 VP hesabınızda kalacaktır. Hemen 1250 VP satın almak için tıklayın.