29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel Wolfteam Kampanyası !

29 Ekim Cumhuriyet Bayramına Özel Wolfteam Kampanyası !

 

Wolfteam, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel bir kampanya ile oyunculara mükemmel fırsatlar sunuyor. Bugün boyunca kullanabileceğiniz 29 Ekim Kutusu'nda 29 gün kullanabileceğiniz eşyalar bulunuyor. Aldığınız Joypara ile daha fazla nakit kazanma imkanı da sunan kampanyada, 10.000 JP'ye tam tamına 5000 Nakit kazanabilirsiniz. 


EM4A1 Kasası'nda 1+29, Efsane Kutusu'nda 1+3 ve Efsane Pro Kutusu'nda 1+3 fırsatları sizi bekliyor. Kurt Parası Dükkanı'na gelen Yeni Kasalardan Platin, Krom ve Titanyum Kasası'nda da 1+1 fırsatı yakalayabiliyorsunuz.
Bugün oyuna giriş yaptığınızda, 29 günlük TAL-21 Türkiye, 29 günlük MK-6E Türkiye, 29 günlük C5-TFK Türkiye silahlarına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak giriş yaparak 5 adet Gizemli Kutu 1, toplamda 75 skor yaparak da Güç Kutusu ve Ayyıldız Kasası kazanabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için Joygame'in resmi web sayfasından yapılan açıklamaları inceleyebilirsiniz.


Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
Call of Duty Black Ops 4 Güncellemesi
<< Önceki Haber

Call of Duty Black Ops 4 Güncellemesi

Call of Duty Black Ops 4 geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluştu ve büyük bir satış oranı yakaladı. Ancak oyundaki bazı problemler oyuncuların oyun keyfine az da olsa gölge düşürüyordu. Blackout'ta oyuncuların, sık sık sayısal tuş takımından bir tuş kullanarak Wingsuit'i etkinleştirmesine sebep olan sorun giderildi ve kurşunların kayaların içinden geçiyor olması düzeltildi. Multiplayer'da ise sil

26 Ekim 2018, 15:37
PC Oyun Haberleri
Layers of Fear 2, 2019'da Gelecek
Sonraki Haber >>

Layers of Fear 2, 2019'da Gelecek

Layers of Fear ve Observer ile yüreğimizi ağzımıza getiren korku oyunlarının yapımcısı Bloober Team, korkutmaya devam edecek. Layers of Fear'dan sonra Mart ayında çalışmalarını başlattıkları yeni oyun için "Project Melies" kod adı ile duyuru yapmışlardı. Henüz Layers of Fears 2 ile ilgili yeni bir açıklama gelmedi. 2019'da çıkacağı düşünülen Layers of Fear 2 için yayınlanan videoyu da sizlerle pa

29 Ekim 2018, 10:40
Arama sonuçları