31 Mart İtibarıyla İninal Kartlarına Bakiye Çekimi Kapanıyor

31 Mart İtibarıyla İninal Kartlarına Bakiye Çekimi Kapanıyor
26 Mart 2021, 18:17

Yıllardır sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına GameSatış olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Oyunlara dair birçok hizmeti tek çatı altında topladığımız web sitemizin güvenliğini artırmak adına yeni güncellemeler yapmak zorunda kalıyoruz. 31 Mart 2021 tarihinden itibaren İninal karta Bakiye Çekimi yapılamayacaktır. İninal kartınız ile site bakiyesi yüklemeye ve alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.  

 

Sitemizde yapmış olduğunuz satışlarınızdan elde ettiğiniz tüm gelirlerinizi SADECE ÜYELİĞİNİZDEKİ AD SOYADINIZA ait banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Bankaların sizler için sağladığı hizmetlere internetten arama yaparak ulaşabilirsiniz. 

 

Bu güncellemeler sizlere daha güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak adına yapılmaktadır. Bu konuda yapılan güncellemeler nedeni ile sorun yaşamamanız adına sitemiz üzerinde kayıtlı olan banka hesaplarınızı 31 Mart 2021 23:59'a kadar güncellemeyi unutmayınız.


PC Oyun Haberleri
Metin2 Yeni Etkinlik Sunucuları Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Metin2 Yeni Etkinlik Sunucuları Duyuruldu!

Metin2 için yeni iki etkinlik sunucusu geliyor! Metin2 yeni etkinlik sunucularının adı Şems ve Dolunay olarak duyuruldu ve dün itibarıyla birbirinden güzel etkinlikler ile oyuncularla buluştu. 2005’ten bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya hala devam eden MMORPG oyunu Metin2, oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Gameforge tarafından yayınlanan oyun için Paskalya Etkinliği duyurusu sonr

12 Mart 2021, 11:08