A Way Out Çıktı

A Way Out Çıktı

Henüz daha ilk incelemelerde oldukça büyük bir beğeni toplayan, daha piyasaya çıkmadan, 29 incelemeyle birlikte 80 puanı gören A Way Out bugünden itibaren sizlerle. Hazelight firması tarafından geliştirilen oyun, ilk olarak E3 2017 fuarında tanıtılmış ve fuarın en dikkat çeken oyunları arasına ismini yazdırabilmeyi başarmıştı. Oldukça kapsamlı bir hikâyeye sahip olan oyunun dağıtımcı firması Electronic Arts. A Way Out’un oyun içi dinamikleri de oldukça dikkat çekerken, bizler için mükemmel bir atmosferin kapılarını aralıyor. 

Oyun içinde çevrimiçi herhangi bir rekabet bulunmazken, Vincent ya da Leo ile oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun belki de en önemli özelliği, her iki karakterin de ayrı bir senaryosu olması ve oyunu her iki karakterinden de gözünden yaşayabilmeniz. Ayrıca dilerseniz bir arkadaşınız ile beraber aynı anda co-op özelliği ile birlikte beraber oynayabilirsiniz. İki kişi aynı anda oynadığınızda da bu sefer sizi oyunun içinde bambaşka şeyler bekliyor olacak. Oyun içinde yapılacak tercihlere göre ilerleyecek olan A Way Out gerçekten büyük bir takdiri hak ediyor. 

 

PlayStation 4 fiyatı: 89 TL, Xbox One fiyatı: 129 TL ve PC: 29.99 Euro olan oyuna şuandan itibaren hemen satın alabilirsiniz. 
 


Mobil Oyun Haberleri
Google Play İle Oyunu İndirmeden Oynayın
<< Önceki Haber

Google Play İle Oyunu İndirmeden Oynayın

Google, Play Store’a getireceği yeni teknoloji ile birlikte kullanıcılar artık mobil oyunları indirmeden önce kısa bir sürümünü deneme fırsatı yakalayacaklar. Hafıza sorunu yaşayan kullanıcılar, istekleri bir oyunu indirmeden önce zar zor telefonlarında gerekli alanı açmak için uğraşıyorlar. Üstüne bir de, indirdikleri oyun hayal kırıklığına uğrattıysa, ortaya oldukça sinir bozucu bir durum çıkıyor

23 Mart 2018, 12:20
PC Oyun Haberleri
Brigitte Geldi
Sonraki Haber >>

Brigitte Geldi

Torbjörn’ün biricik kızı Brigitte, PTR sunucularındaki test sürelerinden sonra nihayet resmi olarak Overwatch’taki yerini aldı. Artık oyuncular Brigitte’i oyun içinde rahatlıkla seçebilseler de Overwatch’un geliştiricilerinden Scott Mercer’in yaptığı açıklamaya göre şimdilik Rekabetçi oyun modunda seçime açık olmayacak. Rekabetçi oyun modunda seçilebilmesi için yeni sezonun başlaması gerekecek. 28

23 Mart 2018, 14:04
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları