Apex Legends En Güçlü Duo'lar Hangileri?

Apex Legends En Güçlü Duo'lar Hangileri?

Apex Legends Duos Modu Çıktı

 

Apex Legends oyununun yapımcılığını yapan Respawn şirketi 30 Ekim 2019 tarihinde sosyal medya üzerinden yeni oyun modu olarak gelecek olan ''DUOS'' duo modunu duyurmuştu. Dün akşam itibariyle Apex Legends Resmi twitter hesabında duo modun geleceği, fakat bu modun geçici bir süreliğine aktif olacağını belirterek oyuncularını bir yandan sevindirip bir yandan üzdü.

 

 

 

 

 

Duo modu dün akşam 9:00 sularında küçük bir güncelleme ile oyuna eklendi. Bu modun ne kadar süre oyunda kalacağı veya bitiş tarihine dair bir bilgi Apex Legends tarafından belirtilmedi. Fakat iki Ay önce Ağustos ayında oyuna Solo mod eklenmişti ve bu mod yaklaşık 2 hafta sonunda oyundan kaldırılmıştı. Bu örneğe bakarak duo modu denemek için yaklaşık iki hafta kadar süreniz olacağını öngörüyoruz.

 

 

 

Apex Legends En İyi Duo Karakterler

 

 

 

Profesyonel oyuncular yeni modu denemeye çoktan başladılar. Eğlenceli görüntülerin yanı sıra en iyi ikililerde tartışma konusu oldu. En iyi olabilecek ikilileri sizler için derledik.

 

 

 

Caustic & Wattson ikilisi - Haritayı Kontrol Et

 

 

 

 

En çok tercih edilen ikili şimdiden Crypto ve Wattson oldu. Girdiği binanın tüm kontrolünü kolaylıkla alabilen ikili rotasyonları erken yaparak binaları kontrol edebiliyorlar. Aynı zamanda fightların içinde yetenekleri sayesinde bolca alan yaratabiliyorlar.

 

 

 

Pathfinder & Wraith ikilisi - Durmak Yok

 

 

 


Oyunun mobillik ve hareketlilik denince akla gelen en iyi iki karakteri tartışmasız Pathfinder ve Wraith. Yetenekleri sayesinde her yere koşabilen, ipler ve tüneller ile rotasyona uygun en iyi ikili. Bu ikiliyi oynarken durmadan, yorulmadan koşup savaşabilir. Bu ikili modun vazgeçilmezi olmaya aday.

 


Lifeline & Gibraltar ikilisi - En iyi saldırı defansdır

 

 

 

 

Defansif oynamayı seven ikililerin favorisi olabilecek ikili Lifeline ve Gibraltar. Oyuncuların ''kaplumbağa taktiği (turtling)'' olarak bildiği taktiğe uyumlu ikili aynı zamanda Gibraltar'ın kalkanı içerisinde %25 heal artışı alan ikili savaşların ortasında canlarını toparlayıp savaşmaya devam edebilecek. Bu ikilinin yavaş olmasına aldanmayın. Stratejik oynandığı zaman çok büyük bir potansiyeli olduğu aşikar.

 

 

 

 

Tabi ki her zaman karakterlerin sinerjisine ihtiyaç duymayacaksınız. Arkadaşınız ile birlikte uyumlu bir oyun oynadığınız sürece karakterlerin özellikleri sizin için pek önemli olmayacaktır. Apex Legeds ile ilgili yeni haberleri size bildirmeye devam edeceğiz.

 

Apex Legends coinslerini indirimli bir şekilde satın alabilmek için GameSatış sitesini 7/24 ziyaret edebileceğinizi unutmayın. 


Diğer Haberler
Banka Hesaplarına Para Çekimi Hakkında Bilgilendirme
<< Önceki Haber

Banka Hesaplarına Para Çekimi Hakkında Bilgilendirme

Merhaba tüm GameSatış kullanıcıları. Bildiğiniz gibi item, skin, oyun içi eşyalar, oyun paraları gibi satışlarınızdan elde ettiğiniz bakiyeleri ya da yayıncı olarak aldığınız bağışları banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz. Uzun zamandır aktif olan ve kullanıcılarımıza mümkün olduğunca yardımcı olduğumuz para çekim sistemimizdeki güncellemeyi tüm kullanıcılarımıza duyurmak istiyoruz. Yeni güncelle

06 Kasım 2019, 13:55
PC Oyun Haberleri
LoL TFT Set 2 En Güçlü Şampiyonlar ve Takımlar Tier Listesi
Sonraki Haber >>

LoL TFT Set 2 En Güçlü Şampiyonlar ve Takımlar Tier Listesi

League of Legends Taktik Savaşları Set 2 sonunda tüm LoL oyuncuları ile buluştu. Taktik Savaşları oyununun çıkışıyla birlikte GameSatış olarak size güncel rehberler, haberler ve taktikler sunmayı görev edindik. Bu taktiğimizde de en güçlü TFT Set 2 şampiyonlarını ve takımlarını bulacaksınız. Taktik savaşlarında şampiyonlar birbiriyle uyumlu olduğu zaman durdurulamayan takımlar ortaya çıkarabiliyors

07 Kasım 2019, 10:46
Arama sonuçları