Assassin's Creed Odyssey'e Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Assassin's Creed Odyssey'e Yeni Bir Güncelleme Geliyor

Ubisoft'un antik yunan temalı oyunu olan Assassin's Creed Odyssey bu ay yeniden genişliyor. 

 

Yeni çıkacak olan DLC bölümü ile birlikte oyuna daha fazla ücretsiz görev, paralı asker ve bazı ölçeklendirme seçenekleri geliyor. Oyun deyim yerindeyse asla bitmiyor. Yeni bir çok güncelleme çıkaran yapımcı firma tam bitti dediğiniz anda yeniden sizi bu antik yunan destanına çekmeyi başarıyor. 

 

Shadow Heritage DLC bölümü Aralık'ta başlayan Legacy of the First Blade'in hikayesini devam ettirmektedir. 15 Ocak tarihinde gelecek olan bölüm destansı bir deniz savaşını da bizlere vaad ediyor. 

 

Legacy of the First Blade'e sahip olmak için belirli bir ödeme yapmanız gerekecek. Sadece gelecek olan sonraki görevler için ekstra bir ödeme daha yapmanıza gerek kalmadan devamında ücretsiz oynayabileceksiniz.

 

Lost Tales of Greece serisinin sonuncusu olan Daughters of Lalaia hali hazırda çıkmış durumda. Haydutlara karşı kendilerini savunması için bir köyü eğitmeniz gerekecek. Sonucunda ise Yunan Yedi Samuray'ı ortaya çıkaracaksınız.

 

Yeni düşman ölçeklendirme seçenekleri, ölçeklendirmeyi tamamen kaldırmanıza izin vermeyecek fakat bunu değiştirme şansınız olacaktır. 

 

Assassin's Creed Odyssey eğlence dünyasına katılmak için hemen siz de GameSatış'tan en ucuz fiyata satın alarak bu avantajların tadını çıkarın.


PC Oyun Haberleri
Tom Clancy's The Division 2 Epic Store’da Satışa Sunulacak!
<< Önceki Haber

Tom Clancy's The Division 2 Epic Store’da Satışa Sunulacak!

Ubisoft bu sene gelecek olan Tom Clancy’s The Division 2’nin PC sürümlerinin Steam'e değil, Epic Games Store'a geleceğini duyurudu. Standart, Gold ve Ultimate PC sürümlerini Epic Games üzerinden ön siparişle satın alan kullanıcılar yakında gelecek kapalı betaya erişim şansı yakalabilecekler. The Division 2 Steam'de listelenmişti ve yine de Steam veritabanında görülebiliyordu, ancak ürün sayfası t

10 Ocak 2019, 11:22
PC Oyun Haberleri
Battlefield 5 Tides of War Güncellemesi İki Hafta İçinde Geliyor!
Sonraki Haber >>

Battlefield 5 Tides of War Güncellemesi İki Hafta İçinde Geliyor!

Battlefield 5’in Tides of War’ın ilk bölümü “Overture” sona erdiğinde, oyuncuların bir sonraki bölüm için uzun süre beklemelerine gerek kalmadı. Battlefield 5 “Lightning Strikes” adlı ikinci bölümü, iki haftadan daha kısa bir sürede gelecek. Bu bölüm, yeni bir co-op modu da dahil olmak üzere oyuna birkaç yeni oyun modu ve daha fazlasını getirecek. Battlefield 5 Tides of War Bölüm 2: Lightning Str

10 Ocak 2019, 12:12
Arama sonuçları