Bir Devrin Sonu: Flash Player Resmen Kapandı

Bir Devrin Sonu: Flash Player Resmen Kapandı
13 Ocak 2021, 17:55

"Flash Player kapandı mı" sorusuna artık net bir yanıt verebilirz: Adobe Flash Player oldukça fazla güvenlik açığı bulundurması sebebiyle artık hayatımızda var olmayacak. 

 

Bir zamanların vazgeçilmez oyunlarına ev sahipliği yapan Adobe Flash Player, bir mesaj yayınladı ve resmen ömrünü doldurdu. Mesajda: 

 

"Adobe Flash Player’i kullandığınız için teşekkür ederiz. 31 Aralık itibariyle Flash Player’e destek vermeyi kestik. Sisteminizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için, Flash Player içeriğini acilen kaldırmanızı tavsiye ediyoruz." yazıyor. 

 


HTML5 İle Arka Planda Kalmıştı

Güvenlik zafiyetlerine eklenen HTML5’in yadsınamaz varlığı sebebiyle önemsizleşen Adobe Flash Player, ortadan kalkmasıyla birlikte web tarayıcılarını önemli bir açıktan da kurtarmış oldu. 

 


12 Ocak 2021 Flash Player’ın Çalıştığı Son Tarih

12 Ocak 2021 tarihinden itibaren artık hiçbir Flash Player kullanılamayacak. Flash Player altyapısındaki oyunların hayatına devam edecek olanları ise kendi sitelerinde veya kendi mecralarında yeni oynama şekillerini tarif etmiş durumdalar.


PC Oyun Haberleri
Legend Online Reborn Nasıl Giriş Yapılır
<< Önceki Haber

Legend Online Reborn Nasıl Giriş Yapılır

Legend Online Reborn oyuncuları bugün her zaman girdikleri şekilde oyuna giriş yapamadılar. Bu da beraberinde Legend Online Reborn nasıl giriş yapılır gibi soruları beraberinde getirdi. 31 Aralık 2020 tarihinde Flash Player desteğine son veren Adobe, oyuncuları ve kullanıcıları farklı mecralara yönlendirmiş oldu. Legend Online Reborn oyununa girmek için artık oyuncular için özel olarak tasarlanan

13 Ocak 2021, 17:22
PC Oyun Haberleri
Knight Online Güncelleme Notları 14.01.2021
Sonraki Haber >>

Knight Online Güncelleme Notları 14.01.2021

Türkiye’nin önde gelen MMORPG oyunlarından Knight Online, Güncelleme Notlarının bir yenisiyle daha karşımızda. Bu defa gelen güncellemeler oldukça iç açıcı nitelikte. Sevgili şövalyelerin bu güncellemeden memnun kalacakları kanaatindeyiz. 14.01.2021 Güncelleme Notları - Yılbaşı Etkinlikleri bitti. - Twisted Moradon adlı etkinlik sona erdi. - Priest sınıfına verilen silah olmaksızın heal y

14 Ocak 2021, 11:16
Arama sonuçları