Black Desert 07/11 Güncellemesi ve Denizin Kalbi Vell !

Black Desert 07/11 Güncellemesi ve Denizin Kalbi Vell !

 

Black Desert maceracıları eğlenceye devam ediyor. Black Desert Online'a bugün gelecek 07/11 güncellemesi ile de eğlenceleri katlanacak diyebiliriz. Margoria Deniz'inde büyük bir güç uyandı. Denizin kalbini, derinliklere göndermek istiyorsanız, bu maceraya hazırlanın. 


10 Milyon Maceracıya ulaşan Black Desert'ta kutlamalar da devam ediyor. Bosslar'dan silah düşürme oranı arttırıldı. Maceracılar bu etkinlikler ve kutlamalarla kolayca zengin olurken, oyuna bir boss daha ekleniyor. 


>>Black Desert'tan 10 Milyon Maceracıya Özel Hediyeler


Yeni Boss Okyanusun Kalbi Vell

Saat 18:00 sularında Serendia 2 ve Belenos 2 sunucularında Lema Adası'nın kuzeyinde Vell aniden karşınıza çıkabilir. İhtişamlı bu boss, çıkmadan önce de size bildirim mesajı geliyor. Mesajı aldıysanız, bilin ki 30 dakika sonrasında Vell ortaya çıkacaktır. Vell ile savaşırken ölmekten korkmayın ! 
Cesaret, her zaman en keskin kılıçtır. Vell ile savaşırken ölseniz dahi, herhangi bir kaybınız olmayacaktır. Lema Adası ya da Vell bölgesinde yeniden dirilebilirsiniz. Vell'i mağlup ettiğinizde, yenilgiye uğradığı yerde parçasını bırakır. Eğer parti olarak Vell'e yüksek hasarlar verirseniz, ödül elde edebilirsiniz. 

Peki Vell'i yenince elde edeceğiniz eşyalar neler ?

- Mercan Parçası
- Yeşil Mercan
- Kara Taş (Silah)
- Mavi Mercan
- Kara Taş (Zırh)
- Bozkır Yeşili Mercan
- Altın Külçe 10G
- Gündoğumu Mavi Mercan
- Altın Külçe 100G
- Altın İnci
- Altın Külçe 1kG
- Cron Taşı
- Kadim Ruh Tozu
- Caphras Taşı
- Vell'in Kalbi
- Vell'in Konsantre Sihri
- Gökkuşağı Mercan Yüzük
- Kara Taş (Silah, Zırh)      

Karakterlere ve oyundaki birçok içeriğe de yenilikler geliyor. Tüm bu yenilikler ve değişiklikler için Black Desert Online resmi web sayfasını ziyaret edebilir ve  maceraya henüz katılmadıysanız Black Desert Paketi satın alarak, siz de bu maceraya ortak olabilirsiniz. 


Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
OVERKILL's The Walking Dead Çıktı !
<< Önceki Haber

OVERKILL's The Walking Dead Çıktı !

PAYDAY geliştiricisi OVERKILL - a Starbreeze Studio'nun FPS - Aksiyon oyunu Overkill's The Walking Dead 6 Kasım itibari ile Steam platformunda bilgisayar oyuncularıyla buluştu. Oyunda kıyamet sonrasında Washington D.C'de, kurtulan dört kişiyi oynuyoruz. Bir yandan ana kampı güçlendirmeye çalışıyor, bir yandan da zombilere karşı mücadele ediyoruz. Eğer Zombi oyunlarını, kurgularını, filmlerini,

07 Kasım 2018, 12:52
Steam Oyun Haberleri
Hitman 2'nin Çıkmasına Çok Az Kaldı
Sonraki Haber >>

Hitman 2'nin Çıkmasına Çok Az Kaldı

Ajan 47 olarak dünyayı dolaşmaya ve hedeflerin peşine düşmeye hazır mısınız ? 13 Kasım'da çıkış yapacak olan Hitman 2 ile, muhteşem bir casusluk macerasına atılıyoruz. Görevimiz ise Gölge Müşteriyi yok etmek ve milislerini dağıtmak olacak. Bu sırada Ajan 47'nin gerçek kimliğini ve geçmişte yaşadıklarını öğrendiğimizde, işler değişecek. Yeni oyun yöntemleri,özellik ve ortaklaşa oynanabilen Sniper

08 Kasım 2018, 09:35
Arama sonuçları