Black Desert'tan 10 Milyon Maceracıya Özel Hediyeler

Black Desert'tan 10 Milyon Maceracıya Özel Hediyeler

 

Maceracılar , Serendialı Kaptan Cliff'in özel hediyelerine hazır mısınız ?
 

31 Ekim - 28 Kasım aralığında sürecek olan mükemmel bir Black Desert etkinliği daha duyuruldu. Black Desert'ın 10 milyon maceracıya ulaşması ile oyunculara özel kutlamalar başladı. 


Black Desert Serendialı Kaptan Cliff'in Özel Hediyeleri


Cliff'in Silah Desteği
Batı Muhafız kampındaki liderlerden etkinlik görevlerini tamamlayarak Cliff'in silahını elde edebilirsiniz. Peki Cliff'in silahları nasıl alınır ? Yapmanız gereken çok basit. Batı muhafız Kampındaki NPC'den görevi alıp başarıyla tamamlayın. Unutmayın , her görevin alınma tarihi değişebilir. 

 

Cliff'in Giriş Ödülleri
14 gün boyunca alabileceğiniz özel giriş ödülleri ile tanışın. Cliff'in giriş ödülleri etkinliği 28 Kasım 2018 23:59 itibari ile sonlanacaktır.


PC Oyun Haberleri
Black Desert'ı Bedava Oynama Fırsatını Kaçırmayın !
<< Önceki Haber

Black Desert'ı Bedava Oynama Fırsatını Kaçırmayın !

Black Desert Yeni Maceracılar Alıyor ! Milyonlara ulaşan kitlesi ve büyülü atmosferiyle Black Desert, yeni etkinliklerle oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. 31 Ekim bakım sonrası- 28 Kasım 23:59 süresi aralığında mükemmel bir Black Desert etkinliği duyuruldu. Etkinlik süresince LeveL 56'ya ulaşan yeni maceracılara Black Desert ücretsiz ! 7 gün giriş yapın, herhangi bir sınıfta level 56'ya ulaşın

01 Kasım 2018, 15:49
PC Oyun Haberleri
Battlefield 5 Haritaları İçin Video Paylaşıldı
Sonraki Haber >>

Battlefield 5 Haritaları İçin Video Paylaşıldı

20 Kasım'da yayınlanacak olan Battlefield 5'te Hollanda, Norveç, Kuzey Afrika ve Fransa gibi ülkelerdeki savaşlara katılacak ve mücadele edeceğiz. Çeşitlilik bakımından oyuncuyu memnun etmeyi planlayan yapımcılar, oyuna yeni haritalar ekleneceğini belirtmişlerdi. Ancak tahmin ettiğiniz gibi bu harita çeşitliliği ilerleyen zamanlarda artacak. Premium Pass olmayacağı için, Battlefield 5'e sahip ola

02 Kasım 2018, 13:05
Arama sonuçları