BLAST PRO SERIES İSTANBUL

BLAST PRO SERIES İSTANBUL

 

Türkiye'nin ilk uluslararası espor turnuvası Blast Pro Series, ilk kez 2017'de Danimarka'da düzenlenmişti. İkinci turnuva  Blast Pro Series İstanbul  29 Eylül 2018'de İstanbul'da olacak.  En güçlü CS:GO takımlarının boy göstereceği turnuva, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda yapılacak. 


Blast Pro Series İstanbul'da Dünyanın En İyi CS:GO Takımları Karşılaşıyor


Aralarında Türkiye'yi temsil edecek Space Soldiers'ın da yer aldığı dünyanın en iyi 6 CS:GO Espor takımı arasında yapılan maçlar sonrası şampiyon belli olacak. Büyük ödül ise tam tamına 250.000 Dolar ! 


Blast Pro Series Manga ile Coşuyor
Türkiye'nin sevilen müzik grubu Manga da etkinlikte bizlerle olacak. Etkinlik biletleri  Mobilet'ten satın alınabiliyor. Dileyenler canlı olarak TV ve dijital medyadan Blast Pro Series İstanbul'u izleyebilecekler. 


Bu karşılaşma kaçırılacak gibi değil. 29 Eylül'ü heyecanla bekliyoruz. 
 


PC Oyun Haberleri
Hearthstone The Boomsday Project Geliyor
<< Önceki Haber

Hearthstone The Boomsday Project Geliyor

Hearthstone'un Year of the Raven yılına özel 2. ek paketi duyuruldu. Hem de beş yeni kart ile beraber. Hearthstone The Boomsday Project 7 Ağustos'ta oyuncularıyla buluşacak. Peki bu pakette neler var? Hearthstone The Boomsday Project yeni kart mekaniği Magnetic bizlerle olacak. Bu özellik ile, eğer yerde Mech minyonu varsa yeteneğini ve canını oynanan Mech kartı ile birleştirebiliyor. Böylelikle M

17 Temmuz 2018, 12:26
PC Oyun Haberleri
World of Warcraft Abonelik Sisteminde Değişiklik
Sonraki Haber >>

World of Warcraft Abonelik Sisteminde Değişiklik

Dünyanın en popüler oyunlarından olan World of Warcraft, yakın zamanda oyuncularla buluşacak olan yeni paketi Battle for Azeroth ile gündemde olmaya devam ediyor. Bugün yapılan son güncelleme ile, oyuncular artık ana oyunu içeren paketi almak zorunda olmayacak. Oyuna yeni abone olan oyuncular, bugüne kadarki tüm genişleme paketleriyle doğrudan Legion'a sahip olabilecekler. Bugüne kadar ise, tüm

18 Temmuz 2018, 16:19
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları