For Honor Dedicated Sunucuları Konsollara Geliyor!

For Honor Dedicated Sunucuları Konsollara Geliyor!

For Honor’ın Dedicated sunucuları, bugün itibariyle Xbox One ve PlayStation 4 sunucularında aktif!


Bugün saat 17.00’da gerekli bakımlar tamamlandıktan sonra, For Honor’ın konsol oyuncuları, dedicated sunucularında oyunu rahatlıkla oynamaya başlayabilecekler. 

Ubisoft’un yaptığı açıklamada, dedicated sunucuları ile oyunculara daha iyi bir matchmaking sistemi ve ayrıca PVP modlarında da daha özenli ve daha stabil maçlar olacağının sözünü verdi. 

Dedicated sunucuları geçtiğimiz ay içinde PC platformuna sunulmuş ve akabinde maç tamamlama oranları oldukça geliştirilmişti. Ayrıca peer-to-peer ile maç esnasında yaşanan ve hepimizin sinirlerini zıplatan host ve senkronize sorunları da iyileştirilmiş durumda. Konsol oyuncuları, dedicated sunucularına her ne kadar geç kavuşmuş olsa da, şu an için görünen, en iyileştirilmiş ve sıkıntısız son hali ile oynayabilecekleri yönünde. 


PC Oyun Haberleri
Prey Transtar Pankartı
<< Önceki Haber

Prey Transtar Pankartı

2 Mart tarihinde, Prey’in resmi twitter hesabından attığı bir tweet görenlerin kafasını bir hayli karıştırdı. Bir GIF halinde atılan tweet’te, TRANSTAR yazılı bir pankart ve hemen arkasından da Ay’ı görüyoruz. Atılan tweet’te ‘Do we really know what’s out there?’ yani ‘Gerçekten orada neler olduğunu biliyor muyuz?’ yazması da acaba Prey’ e, Ay’da geçecek olan bir DLC mi gelecek sorusunu hemen ak

16 Mart 2018, 12:59
PC Oyun Haberleri
StarCraft'ın 20. Yılı İçin Blizzard Şirketinden İnanılmaz Hediyeler!
Sonraki Haber >>

StarCraft'ın 20. Yılı İçin Blizzard Şirketinden İnanılmaz Hediyeler!

Dile kolay! Efsanevi StarCraft serisi 20. Yılına girmek üzere! Oyun sektöründe oldukça ayrı ve özel bir yeri olan, ilk olarak 31 Mart 1998 tarihinde oyuncuların karşısına çıkan ve gerçek zamanlı strateji oyun türüne damgasını vuran StarCraft serisi 31 Mart’ta tam tamına 20. Yaşına giriyor. Blizzard, elbette ki bu önemli günü unutmadı ve oyuncuları ile bu önemli günü kutlamak için bünyesindeki oyu

16 Mart 2018, 13:05
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları