Fortnite 6.Sezon Yenilik ve İçerikleri ile Yine Etkilemeyi Başardı

Fortnite 6.Sezon Yenilik ve İçerikleri ile Yine Etkilemeyi Başardı

 

Fortnite, dünya çapında yakaladığı başarı ile, yaptığı değişiklikler ve genişlemeler ile oldukça sevilen bir oyun olmaya devam ediyor. 5.Sezonun geride kalması ve Fortnite 6.sezonun geçtiğimiz günlerde başlaması ile birlikte, oyundaki değişiklikler oldukça ilgimizi çekti. Geçtiğimiz sezon gördüğümüz mor küp , yeni sezonla birlikte göğe yükseldi ! Bu mor küpün, gökyüzünde süzülen uçan bir ada olacağı kimin aklına gelirdi ki ?


Fortnite 6.Sezon Değişiklikler İlgi Çekiyor


Uçan ada elbette oyunda şaşırtan tek detay değil. Perili bir de şatomuz var. Oyuncuların keşfedebileceği bu Perili Şato, insana kendini Dracula filminin sahnesinde gibi hissettiriyor doğrusu.  Oyundaki değişikliklerden bir diğeri, Gölge Taşı. Tam olarak adının hakkını veren bir özelliğe sahip. Bu gölge taşını bulup kullanan oyuncular, bir süreliğine Gölge formunu alıyor ve hareket etmedikleri sürece görünmez kalabiliyorlar. Ancak bunun bir dezavantajı var. Çünkü oyuncu Gölge formuna büründükten sonra hareket ettiğinde, ardında iz bırakıyorlar. Ayırca, Gölge formdayken silah kullanmanız imkansız. Bu eksiyi nötrlemenin, hatta artıya çevirmenin yolu ise, Boyut değiştirme yeteneğinin kullanılarak nesnelerin içinden geçebilmek. 
Fortnite 6.sezon'un çok değişik içeriklerle oyuncuları sevindireceğinden tamamen emindik. Ancak sezondaki yenilikler anlatmakla bitmiyor. 6.sezon için Savaş bileti ve Yeni kostümler de oyunda.  Yeni sezonla birlikte oyun içinde yer alan hatalar da düzeltilmiş. Sadık Dostların da yer aldığı bu sezonda, Savaş Bileti aşamalarını açarak bu sevimli dostlara sahip olabiliyorsunuz. Çizim ve animasyonlarda da değişiklikler yapılan Fortnite, değişmeye ve gelişmeye duracak gibi görünmüyor. Epic Games'in bu çalışmaları takdir uyandırıyor. 


950 V-Papel karşılığında Savaş Biletinizi oyun içinden satın alabilirsiniz, eğer Savaş Biletini ve bir sonraki 25 aşamayı hemen açmak isterseniz %40 indirimli olarak 2800 V-Papel karşılığında Savaş Paketini de oyun içinden satın almanız mümkün.

Keyifli oyunlar ! 

 

 


Konsol Oyun Haberleri
Red Dead Redemption 2 İçin  Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
<< Önceki Haber

Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Hepimizin merakla beklediği efsanevi oyun Red Dead Redemption 2, kısa bir süre sonra oyuncularla buluşacak. Tam anlamıyla görselleriyle insanı oyunun içine hapseden Red Dead Redemption 2 için, Rockstar oynanış videosu yayınlandı. Yaklaşık 200 hayvan çeşidinin yer alacağı oyunda, canlılığın tam içinde olacağız diyebiliriz. Avcılığın, oyunda çok büyük bir rolü olacak. Avlanırken kullanacağımız sila

01 Ekim 2018, 17:03
PC Oyun Haberleri
Boundless Steam'de Yükselmeye Devam Ediyor
Sonraki Haber >>

Boundless Steam'de Yükselmeye Devam Ediyor

Square Enix'in yayıncılığını yaptığı ve Wonderstruck'ın geliştirdiği Boundless, Steam'de yeni çıkan kategorisinde en popülerler arasına girmeyi başardı. Kısa sürede Steam'de iyi bir çıkış yakalayan Boundless, oyun tasarımı açısından çok farklı görünüyor. MMO tarzı bu açık dünya oyunu Boundless'ta, her oyuncunun aldığı karar bir darbe. Yok edici, inşa edici, avcı, ticaretçi ? Hangisini olmak ister

03 Ekim 2018, 16:42
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları