Gamesatış CS GO Skin Pazarımız Açıldı !

03-09-2018

 

Dünya çapında en fazla oyuncu kitlesini bünyesinde barındıran oyunlardan Counter Strike Global Offenive, oyuniçi ürünleri ile de hepimizin yakından takip ettiği bir oyun. Bir süredir çalışmalarına devam ettiğimiz Counter Strike Global Offensive item pazarımız, artık kullanıma hazır halde ! Kullanıcılarımızın bir süredir beklediği ve talep ettiği CS GO Skin Alış-Satış Pazarımız ve Key satışımız başlamıştır. Sitemizden en hızlı ve güvenilir  şekilde CS GO İtemlerinizi ilana koyabilir ya da ilanda olan ürünlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. 


CS GO Skin ya da CS GO Key alma işlemi yapmak istediğinizde, " Satın Al " tuşuna baştığınızda işleminiz başlar. İlanı veren kullanıcıya otomatik olarak bir SMS ve Mail gönderilir. Satıcının sisteme giriş yapmasının ardından ürün teslim edilir. Alıcı ürünü aldıktan sonra "Evet, onaylıyorum" onayını vererek işlemi tamamlar.


CS GO İlanı eklemek için de yapmanız gereken çok basit ! Sistemde belirtilen İlan Ekle butonuna basmanızın ardından, Steam Trade URL'nizi yazarak, envanterinizde bulunan itemlerden dilediğinizi ilana koyabilirsiniz.


Keyifli alışverişler ! 

Arama sonuçları