Gamesatış CS GO Skin Pazarımız Açıldı !

Gamesatış CS GO Skin Pazarımız Açıldı !

 

Dünya çapında en fazla oyuncu kitlesini bünyesinde barındıran oyunlardan Counter Strike Global Offenive, oyuniçi ürünleri ile de hepimizin yakından takip ettiği bir oyun. Bir süredir çalışmalarına devam ettiğimiz Counter Strike Global Offensive item pazarımız, artık kullanıma hazır halde ! Kullanıcılarımızın bir süredir beklediği ve talep ettiği CS GO Skin Alış-Satış Pazarımız ve Key satışımız başlamıştır. Sitemizden en hızlı ve güvenilir  şekilde CS GO İtemlerinizi ilana koyabilir ya da ilanda olan ürünlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. 


CS GO Skin ya da CS GO Key alma işlemi yapmak istediğinizde, " Satın Al " tuşuna baştığınızda işleminiz başlar. İlanı veren kullanıcıya otomatik olarak bir SMS ve Mail gönderilir. Satıcının sisteme giriş yapmasının ardından ürün teslim edilir. Alıcı ürünü aldıktan sonra "Evet, onaylıyorum" onayını vererek işlemi tamamlar.


CS GO İlanı eklemek için de yapmanız gereken çok basit ! Sistemde belirtilen İlan Ekle butonuna basmanızın ardından, Steam Trade URL'nizi yazarak, envanterinizde bulunan itemlerden dilediğinizi ilana koyabilirsiniz.


Keyifli alışverişler ! 


PC Oyun Haberleri
League of Legends TBF Büyük Final Takımları Belli Oldu
<< Önceki Haber

League of Legends TBF Büyük Final Takımları Belli Oldu

Hepimizin heyecanla izlediği bir mücadelenin daha son aşamasına geldik. Yarı Final'de Dark Passage'ı 3-0 mağlup eden Royal Bandits, Türkiye Büyük Finali'ni garantilemişti. Lig aşaması boyunca harika oyunlar sergileyen ve mücadeleden asla vazgeçmeyen Royal Bandits'in rakibi de bugün belli oldu. 1907 Fenerbahçe ile yarı finalde karşı karşıya gelen SuperMassive, 1907 Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ederek,

03 Eylül 2018, 12:35
PC Oyun Haberleri
Planet Alpha Bugün Çıkıyor
Sonraki Haber >>

Planet Alpha Bugün Çıkıyor

Steam'de bir süredir ön siparişte olan bağımsız yapım macera oyunu Planet Alpha, bugünden itibaren oynanabilecek. Planet Alpha, görselleriyle adeta insanı büyüleyen bir uzaylı gezegeni. Düşmanlar tarafından kovalandığınız macerada, gece ve gündüz koşullarından faydalanmanız gerekiyor. Aniden uyanıp kendinizi bambaşka bir dünyada bulduğunuzu hayal edin. Tek başınıza ne olduğunu anlamaya çalışırk

04 Eylül 2018, 11:20
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları