Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor

Geralt, Şubat Ayında Monster Hunter:World’e Geliyor

Monster Hunter: World 2018'deki en iyi oyunlardan biriydi. Geliştirici Capcom, oyunu yeni güncellemeler ve işbirlikleri ile canlı tutuyor. Geçen yıl Final Fantasy 14 ve Horizon: Zero Dawn ile işbirliği yapan firma şimdi Witcher 3 ile yeni bir işbirliği yaptıklarını duyurdular.

 

 

 

Capcom, Iceborne adı verilen Monster Hunter: World için bir güncelleme geleceğini duyurdu. Bu güncelleme ile Witcher serisi başkahramanı Geralt of Rivia Monster Hunter: World'e gelecek. 


Geralt, 8 Şubat 2019'da Monster Hunter World'e eklenecek. PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları için bu tarihten itibaren oynayabilir olacak. PC oyuncularının ne zaman oynayabileceği hakkında henüz bir bilgi yok.
 


Konsol Oyun Haberleri
Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi
<< Önceki Haber

Red Dead Redemtion 2'ye Gun Rush Geldi

Red Dead Redemption 2’nin kısa süre önce çevirim içi çok oyunculu modu olan Red Dead Online beta sürümü ile çıkmıştı. Battle Royal modu olan Gun Rush oyuna yeni gelen güncelleme ile beraber yayınlanmış oldu. İlk ve tek vahşi batı temalı Battle Royal oyun modu olan Red Dead Redemption 2 oyunseverler tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyordu. 2018 yılına damgasını vuran oyunlar arasında birinci

11 Ocak 2019, 14:51
PC Oyun Haberleri
Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı
Sonraki Haber >>

Resident Evil 2 Remake Demosu 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı

Capcom firmasının üstüne titrediği oyun Resident Evil 2 Remake'in demosu yayınlandı. 2019 yılının en çok beklenen oyunları listesinde başlarda yer alan oyunun demo versiyonu 1 milyon kişi tarafından indirildi. Steam ve diğer platformlarda ilginin yoğun olduğu oyun iyi bir başlangıç yaptığı görülüyor. Avrupa ve Amerika'da oynayan oyuncuların sayıları oldukça fazla. İşin ilginç yanı oyunu indirenleri

14 Ocak 2019, 09:52
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları