GTA 6 mı Geliyor ?

GTA 6 mı Geliyor ?

Ekim ayında çıkacak olan Red Dead Redemption 2’nin yapımcı firması olan Rockstar’ın bir diğer oyunu olan GTA cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor.
Bir Reddit kullanıcısı GTA 5’in PlayStation 3 versiyonunu oynarken, oyun içerisinde “GTA VI 2019’da geliyor” mesajı gönderildiğine dair ekran görüntüsü paylaştı. Birçok oyuncu iddianın sahte olduğunu düşünürken, oyuncuların mesajlarını kontrol etmeleri ile birlikte mesajın doğru olduğu görüldü. 

Oyun içi mesaj sistemi üzerinden gönderilmesi büyük bir heyecana yol açtı

Yapımcı firma Rockstar ise bu haberinin doğruluğuna dair resmi bir açıklama yapmadı.
Reddit üzerinde konunun gittikçe büyüyüp birçok başlık açılmasından sonra, oyuncular giden mesajlarda birinde GTA 6 ibaresi kullanılırken bir diğerinde GTA VI yazılmasının sebebini araştırmaya başladı. Bu durumun GTA Online'da içinde bulundukları lobilerden kaynaklı olduğu anlaşıldı. Bütün oyunculara mesaj atma yetkisi olan lobi yöneticileri tarafından mesajların atıldığı ortaya çıktı, mesajların gerçek olmadığı belirtildi. 
Ne yazık ki, GTA 6 için belirsizlik devam ediyor. 

Oyun içinde kişilerin paylaştığı görseller ise bu şekilde.
PC Oyun Haberleri
Fortnite 5. Sezon Tarihi Belli Oldu
<< Önceki Haber

Fortnite 5. Sezon Tarihi Belli Oldu

Battle Royale türünün sevilen oyunu Fortnite'ın 5. Sezonu için geri sayım başladı. Bu hafta sonu, oyuncular yüzde yüz fazla EXP kazanacak ve ödül kazanma şansları da artacak. Sezonun başlangıç tarihini 12 Temmuz 2018 saat 23:00 olarak açıklayan Sean Hamilton, oyuncuların bu hafta sonunu değerlendirmelerini istediklerini belirtti. Bol ödüllü geçen 4.Sezon sonrasında, 5. Sezonda bizi ne sürprizler

29 Haziran 2018, 15:58
PC Oyun Haberleri
League of Legends Rift Rivals İçin Sayılı Günler Kaldı
Sonraki Haber >>

League of Legends Rift Rivals İçin Sayılı Günler Kaldı

Uzun zamandır rekabet içinde olduğumuz Bağımsız Devletler Topluluğuna karşı Rift Rivals mücadelesi 6 Temmuz'da başlıyor. Peki nasıl olacak bu karşılaşma? Rift Rivals'da aynı bölgenin takımları birbirine rakip değil. Mücadele grup aşamasıyla başlayacak. Rakibe karşı oynayarak, kendi ülkemizdeki takımları geçeceğiz. Maçlar rakibe karşı olacak ancak kendi bölgesinde en çok galibiyeti alan takım fi

03 Temmuz 2018, 10:57
Arama sonuçları