League of Legends'a Kutu Kapmaca Geliyor!

League of Legends'a Kutu Kapmaca Geliyor!

League of Legends oyuncuları tarafından uzun zamandır beklenen Kutu Kapmaca etkinliği sadece Türkiye sunucusuna özel olarak 15 Kasım 20.00'da başlıyor!


Siz de kutu sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gerek şey çok basit:
15-30 Kasım tarihlerinde Sihirdar Vadisi'nde her 6 galibiyet aldığınızda veya eşleştirmeli ARAM oyunlarında her 8 galibiyetinize 1 adet Hextech Seti kazanacaksınız.
Haftalık kazanabileceğiniz kutu limiti 4 olan etkinlik boyunca toplamda 8 adet Hextech Seti kazanmak sizi elinizde. 
Ayrıca, etkinlik boyunca kaç kutu kazandığınızı ve kaç galibiyet aldığınızı etkinlik için hazırlanmış yeni sekmede görebileceksiniz. Tüm setler, etkinlik sona erdikten sonra 2 hafta içerisinde oyunculara dağıtalacak. 

 

Tüm oyunculara bol şans ve keyifli oyunlar dileriz!

 

Hemen LoL RP Satın Almak İçin Tıklayınız.


PC Oyun Haberleri
The Elder Scrolls 6 İçin Yeni Bilgiler Var !
<< Önceki Haber

The Elder Scrolls 6 İçin Yeni Bilgiler Var !

Bethesda'nın üzerinde çalıştığı The Elder Scrolls serisinin gelecek oyunu The Elder Scrolls 6, geçtiğimiz aylarda minik bir görsel ile duyurulmuş, hepimizi de heyecanlandırmıştı.Çıkış tarihi henüz netlik kazanmasa da, The Elder Scrolls 6'nın kullanacağı grafik motoru hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Bethesda'nın, The Elder Scrolls 6 için yeni bir grafik motoru geliştirmeyeceklerini açıklamasının

14 Kasım 2018, 10:15
PC Oyun Haberleri
Yılbaşına Kadar Zula Altın Paketleri %10 Daha Değerli!
Sonraki Haber >>

Yılbaşına Kadar Zula Altın Paketleri %10 Daha Değerli!

Hepimizin severek oynadığı Zula'nın yapımcısı Lokum Games'den mükemmel bir haberi sizlerle paylaşıyoruz. Yılbaşına kadar yükleme yaptığınız her Zula Altını Epin'inden %10 ekstra Zula Altını kazanacaksınız! Yerli ve milli oyunumuz Zula'nın, ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCEADELE kampanyasına destek vermek için başlattığı bu kampanyanın detaylarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz: Paket %10 Bonus Zul

14 Kasım 2018, 14:08
Arama sonuçları