League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı

League of Legends: Wild Rift İçin Yeni Detaylar Paylaşıldı

MOBA türünün en çok oynanan oyunlarından olan League of Legends’in mobil platformlara geleceği geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. 10. yıl kutlamalarında bir çok yeni oyun duyuran Riot Games, LoL’ün mobile geleceğinide oyunculara müjdelemişti.

 

League of Legends: Wild Rift adı ile mobil oyuncularla buluşacak oyun için yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor.

 

 

Oyunun geliştiricileri, League of Legends Mobil hakkında orijinal oyunu mobil platforma taşımak yerine, baştan geliştirildiğini söylemişti. Oyunculara daha iyi kontrol imkanı ve daha iyi optimizasyon sunmayı amaçlayan LoL mobil, bilgisayara göre daha kısa oyun sürelerine sahip olacak. League of Legends: Wild Rift, ilk çıkışında tüm şampiyonları barındırmayacak. Belirli aralıklarla gelecek güncellemelerle diğer şampiyonlar oyuna eklenecek.

 

League of Legends: Wild Rift çıkış tarihi için henüz resmi açıklama gelmedi. Android kullanıcıları için ön kayıtları açılan oyun, ilerleyen zamanlarda iOS kullanıcılarına da açılacak. O zamana kadar PC sürümünün tadını çıkarmak için GameSatış güvencesi ile en ucuz LoL RP satın al, mağazadan dilediğin ürünü hesabında aktif et!
 


Steam Oyun Haberleri
Steam Bahar İndirimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!
<< Önceki Haber

Steam Bahar İndirimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Steam her sene düzenli olarak düzenlediği büyük indirimlerinin ilki tüm hızı ile devam ediyor. En yakın tarihte gerçekleşen büyük indirimlerden ilki olan Steam Bahar İndirimleri, 21 Mayıs’ta başladı. Her yıl oyuncuların heyecanla beklediği büyük indirim dönemleri büyük fırsatlar sunuyor. 2020 Steam indirimleri ne zaman başlayacak? Steam'in en yakın indirimi, 21 Mayıs tarihinde başlayan Bahar i

23 Mayıs 2020, 16:49
PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Valorant Yeni Karakteri Reyna Duyuruldu!

Riot Games, geçtiğimiz günlerle beta sürümünü duyurması ve Twitch platformu üzerinden dağıtılan erişim ile oyun dünyasının gündemine oturan Valorant için yeni karakter duyuruldu. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan FPS oyunu Valorant, yeni karakteri ile tekrar gündeme geldi. 11. oynanabilir karakterini Twitter üzerinden Meksika'dan Reyna olduğunu duyurdu. Geliştirme süresince kod adı Vampir olan R

01 Haziran 2020, 13:17
Arama sonuçları