LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!

LoL Yeni Şampiyon Seraphine'in Yetenekleri Tanıtıldı!

League of Legends yeni şampiyon Seraphine'in yeteneklerini tanıttı!


Onu bir süredir zaten tanıyorduk. Kendisine ait Instagram sayfası var ve sürekli paylaşım yapıyor. Aynı zamanda LoL'ün K-Pop grubu KDA'nın yeni üyesi olacağına kesin gözüyle bakıyoruz zira kendisinin yeteneği şarkı söylemesi!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sometimes you don't know what to do except make a cd door #relics #diy #quarantine

Seraphine (@seradotwav)'in paylaştığı bir gönderi ()

Seraphine: Yükselen Yıldız


Hassas, inatçı ve destekleyici... Onu tanıyan herkesin onun en büyük hayranı olmasını isteyecek birisi ve onu henüz tanımayanların da bir gün kendisini tanıyacağından emin çünkü rüyalarında bile şarkılar var. LoL'e bir pop yıldızı olarak girebilecek kadar çalışkan ve yetenekli. 

 

Ruhunun Şarkısını Söyle! 

Başkalarının duygularını müzik biçiminde hissedebilmek... Böyle bir yeteneğiniz olduğunu düşünsenize!


Seraphine empatiyle öylesine donatılmış ki diğerleriyle bağlantı kurmak için için yine müziği kullanıyor. Kah eziyetli kah neşe dolu şarkı tufanını çevresindekilere geri veriyor: Tabi oldukça anlamlı bir hale dönüştürerek! 

 

Seraphine Ne Zaman Gelecek?


10.22 Yaması'nda yerini alacak Seraphine, birlikte şarkılar söylemek için mükemmel bir partner! 

 

GameSatış güvencesiyle en ucuz RP satın almak için burayı tıklayabilirsin! 


PC Oyun Haberleri
Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!
<< Önceki Haber

Valorant Yeni Ajan Skye Duyuruldu!

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan ve oyun dünyasına damgasını vuran FPS oyunu Valorant için yeni ajan duyuruldu. Halen süren ikinci sezonunun sonuna yaklaşırken üçüncü kısım ile birlikte oyuna eklenecek yeni haritalar, silahlar ve yeni ajan duyurusu geldi. Valorant 3. sezon ile gelecek yeniliklerin yanında yeni bir ajan da duyurdu. Skye adını taşıyan yeni ajan tanıtım videosunda yetene

09 Ekim 2020, 13:08
PC Oyun Haberleri
Valorant 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?
Sonraki Haber >>

Valorant 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Riot Games'in birinci şahıs nişancı oyunu Valorant'ta yeni dönem başlıyor. 2. Kısım 5 Ekim tarihinde sona erdi ve şimdi Valorant 3. Kısım oyuna kademeli şekilde dahil olacak.13 - 27 Ekim tarihleri arasında Valorant 3. Kısım'da gelecek yeniliklere haberimizde deyatlı olarak yer verdik. Hadi Valorant 3. Kısım yenilikler neler yakından bakalım. Keyifli okumalar dileriz! Yeni Ajan Skye Burada bi

14 Ekim 2020, 15:32
Arama sonuçları