Monster Hunter World PC Platformunda Çıktı

Monster Hunter World PC Platformunda Çıktı

 

Yepyeni bir dünya içerisinde avcı olduğumuz Monster Hunter World PC sürümü, bir süredir Steam'de ön siparişteydi. Çok fazla oyuncu kitlesine sahip olan oyun, dün itibari ile artık PC'de oynanabiliyor. PC için Steam üzerinden piyasaya sürülen Monster Hunter World, açıldığı andan itibaren rekor kırmayı başardı. Hızla Steam'in en çok satanlar listesinde birinci sıraya yerleşmeyi başaran oyun, oyuncular tarafından heyecanla bekleniyordu. 


Monster Hunter World ile Devasa Canavarlarla Savaş !


Avcı rolünde olduğumuz oyunda, çeşitli habitatlardaki canavarları avlamak görevimiz. Bu canavarları avlayabilmemizi sağlayan daha güçlü silahlar ve zırhlar yapmak için malzemeler almamız gerekiyor. İster tek başına, ister üç diğer oyuncu ile beraber ortak avlanabileceğimiz ve yeni ekipmanlar üretip, daha büyük canavarları öldürebileceğimiz Monster Hunter World'te, düşmanlardan düşen malzemeleri kullanabileceğiz.


Monster Hunter World ile, yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz ! 


PC Oyun Haberleri
THQ Nordic Platform Macera Oyunu Scarf'ı Duyurdu
<< Önceki Haber

THQ Nordic Platform Macera Oyunu Scarf'ı Duyurdu

THQ Nordic'in yayıncılığını yaptığı Scarf, PC için geliştirilen bir platform oyunu. Çıkış tarihi henüz belirtilmedi ancak planlanan tarih 2019'un başı olarak görünüyor. Bazı oyunlar vardır, oynarken insanı masalsı bir dünyaya sürükler. Oynarken zihninizin dinlendiğini hissedersiniz.Abzu oynayanlar bilir, oyunu oynamaktan çok, içinde bulunduğunuz dünyanın sizde hissettirdiklerinin büyüsüne kapıl

09 Ağustos 2018, 14:37
Steam Oyun Haberleri
Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu
Sonraki Haber >>

Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Belli Oldu

Publisher Focus Home'un dikkat çeken oyunu Insurgency, oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Oyunun devam serisi Insurgency Sandstorm'un çıkış tarihi nihayet açıklandı. 18 Eylül'de oyuncularla buluşacak olan Sandstorm'u ön sipariş olarak satın alan kullanıcılar için iki farklı beta sürümü sunulacak. Şu an oynanabilir olan Beta sürümünde, Skirmish, Firefight, Push, Checkpoint modları mevcut.

10 Ağustos 2018, 15:07
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları